ic logi mavi logo
MENÜ
Fiyat Talep Formu

Iclogi Yurtdışı Ekspres Kargo

Iclogi yurtdışı ekspres kargo gönderme servisi ile tüm Türkiye'den dünya geneline her çeşitteki ve ebattaki kargonuzu ekspres olarak gönderebilir ve sorunsuz teslimat deneyimi yaşayabilirsiniz. Iclogi uluslararası nakliye sektöründeki yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile kargolarınızı en hızlı ve sağlam şekilde adresine ulaştırır. Uluslararası taşımacılığın profesyonel ve teknolojik adresi iclogi international cargo and logistic.

  • Panele kayıt olun
  • Gönderici ve alıcı bilgilerini doldurun
  • Yük bilgilerinizi girin
  • Teklif alın
Kanada Kargo, Avustralya kargo
Amerika Kargo, İngiltere Kargo

Dünya Geneli Ekspres Kargo Gönderimi

Amerika, Kanada, İngiltere, Avustralya gibi deniz aşırı ülkelere ev dünyadaki tüm ülkelere iclogi ekspres kargo gönderim servisi ile kargolarınızı havayolu ile ekspres olarak ulaştırabilirsiniz. Iclogi tüm gönderilerinizi dilerseniz sigortalı olarak taşır ve adresine ulaştığından emin olur. Tüm gönderileriniz sizin isteğiniz doğrultusunda numune, etgb, mikro ihracat, ihracat olarak taşıyabilme ihtisasına sahiptir. Iclogi ile yurtdışına kargo göndermek için hemen bizimle iletişime geçin.

Iclogi ile Hava Kargo

Dünya'nın tüm havalimanlarından tüm havalimanlarına iclogi hava kargo servisi ile gönderim yapılabilmektedir. İstanbul - Avustralya, Almanya - Kanada, Fransa - Amerika; gibi farklı farklı lokasyonlardan yükünüzü port to port olarak veya port to door olarak teslimatı sağlanır. Uygun fiyatlarla hava kargo navlun talepleriniz için hemen iclogi ile iletişime geçin.

Kuveyt Kargo Teslimat
Nakliye Maliyetlerinden Tasarruf edin

Formu doldurun ve birkaç dakika içerisinde size özel teklifler ile ihtiyacınıza uygun seçenekler hazırlayıp size dönüş sağlayalım.

Sınır Ötesine Teslimatın Keyfini Çıkarın


Sorunsuz teslimat deneyimi için sunduğumuz bazı hizmetlerimizi kontrol edin.Kargo Taşımacılığı

Kargo ve ihracat yükleriniz için ekspres ve ekonomik çözümlerimizle her zaman yanınızdayız.
Gümrük İşlemleri

Türkiye'deki tüm gümrük işlemlerinde sizlere destek oluyor ve sorunsuz deneyim yaşatıyoruz.
Lojistik Çözümleri

Hem hava, hem kara, hemde denizyolu lojistiğinde sürekli kendimizi geliştiriyoruz.
İthalat & İhracat

Türkiye'den yapacağınız ihracatlarınızı ve Tüm ithalatlarınızı ekspres teslim ediyoruz.

Önemli Bilgiler

Yurtdışı Hızlı Kargo

Uluslararası kargoculuk son yıllarda dünya genelinde hızla büyüyen bir sektördür. Büyük ve orta ölçekli şletmeler, e-ticaret işletmeleri, dünya genelinde mal ve hizmetlerini hızlı, güvenli ve uygun maliyetli bir şekilde taşıyabilmek için uluslararası kargo ve lojistik şirketlerine başvurmaktadırlar.<

Kimler Hızlı Kargo Gönderme İhtiyacı Duyar?

Uluslararası taşımacılığa, birçok farklı sektörde ihtiyaç duyulmaktadır. Örneğin, e-ticaret şirketleri ürünlerini dünya çapındaki müşterilerine ulaştırmak için uluslararası kargo taşımacılığı yapan şirketler ile çalışmaktadır. Ayrıca, otomotiv, toptan giyim, sağlık, takı, çanta, kemer, ayakkabı gibi deri ürünleri, mobilya, perde, halı, nevresim gibi ev tekstil ürünleri ve diğer endüstrilerde faaliyet gösteren şirketler de, ürün ve hizmetlerini son kullanıcıya ulaştımak için dünyanın farklı noktalarına servisi olan lojistik şirketlerine ihtiyaç duymaktadırlar.

Iclogi'nin Sunmuş Olduğu Hizmetler Nelerdir?

Iclogi, birçok farklı hizmet sunmaktadır. Bu hizmetler arasında hava yolu kargo, deniz yolu kargo, karayolu kargo ve demiryolu kargo gibi seçenekler yer almaktadır. Hava yolu kargo, en hızlı ve en yaygın kullanılan uluslararası kargo seçeneğidir. Deniz yolu kargo ise daha yavaş ancak diğer alternatiflerine göre daha uygun fiyatlı bir seçenektir. Karayolu kargo ve demiryolu kargo ise ülkeler arası taşımacılıkta önemli bir rol oynamaktadır.

Iclogi Farkı

Iclogi, müşterilerine birçok avantaj ve kolaylık sağlamaktadır. Bu avantajların en başında hızlı teslimat süresi ve güvenlik gibi faktörler yer almaktadır. Bunun yanı sıra takip edilebilirlik, güvenilirlik ve sigorta hizmetleri yer almaktadır. Bu sayede, müşterilerimizin mallarının dünya genelinde güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayarak hem satıcı hem alıcı memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktadır.

En Çok Bilinen Ekspres Kurye Şirketleri Kimlerdir?

UPS, DHL ve FedEx Hava yolu ekspres kargo hizmeti sayesinde, malzemelerin hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadırlar. Bu hizmet, dünya çapında birçok şirket tarafından sağlanmaktadır. Ancak, bu üç büyük hava yolu ekspres kargo şirketi, UPS, DHL ve FedEx sektördeki en popüler olanlarıdır.

UPS Ekspres Kargo

UPS, hava yolu ekspres kargo hizmetlerinde en büyük oyunculardan biridir. Şirket, dünya çapında 220'den fazla ülkede hizmet vermektedir. UPS, gönderilerin hızlı bir şekilde teslim edilmesini sağlamak için birçok hava yolu taşıyıcısı ile anlaşma yapmıştır. Ayrıca, UPS My Choice adlı bir hizmet sunar. Bu hizmet, müşterilerin teslimatları yönetmelerine olanak tanır. Müşteriler, teslimatlarını takip edebilir, teslimat adresini değiştirebilir veya teslimat tarihini değiştirebilir.

DHL Ekspres Kargo

DHL, hava yolu ekspres kargo hizmetleri konusunda dünya liderlerinden biridir. Şirket, dünya çapında 220'den fazla ülkede hizmet vermektedir. DHL Express, hızlı teslimat, takip ve güvenilirlik ile bilinir. Şirketin Express Easy adlı bir hizmeti bulunur. Bu hizmet, göndericilerin teslimatlarını kolayca ve hızlı bir şekilde planlamalarına olanak tanır. Ayrıca, DHL, tıbbi malzemeler ve ilaçların hızlı ve güvenli bir şekilde taşınması için özel bir hizmet sunmaktadır.

FedEx Ekspres Kargo

FedEx, hava yolu ekspres kargo hizmetleri konusunda uzun süredir öncü bir şirkettir. Şirket, dünya çapında 220'den fazla ülkede hizmet vermektedir. FedEx, hızlı teslimat ve takip için birçok hava yolu taşıyıcısı ile anlaşma yapmıştır. Şirket ayrıca, FedEx Delivery Manager adlı bir hizmet sunar. Bu hizmet, müşterilerin teslimatlarını yönetmelerine olanak tanır. Müşteriler, teslimatlarını takip edebilir, teslimat adresini değiştirebilir veya teslimat tarihini değiştirebilirler.

0%