ic logi mavi logo
MENÜ
İngiltere Kargo

İngiltere Kargo Gönderimi

Sizin de bildiğiniz gibi İngiltere brexit kararından sonra özellikle gümrük mevzuatlarında yeniden yapılandırmaya gitti ve bu durum ihracatçılar yer yer zorladı. Ancak iclogi ile çalışmaya devam eden herkes sorunsuz teslimata devam ettiler. Ekspres, hava kargo ve karayolu ile teslimat seçeneklerimizi değerlendirmek için bizi arayabilir ve avantajlı fiyatlar ile gönderim yapabilirsiniz.

İngiltere 'ye Kargo Nasıl Gönderilir?

İngiltere'ye yük göndermenin farklı farklı alternatifleri mevcuttur. Buna en büyük sebep coğrafi konumu ve ülkemize nispeten de olsa yakınlığıdır. Kargonuzun ne olduğu ve kaç kg olduğu burada seçeceğiniz taşıma organizatörüne karar vermenizdeki en büyük faktördür. Bu durum ilk defa gönderecekler için ve sadece kendi işine odaklanmak isteyenler için biraz komplike ve yorucu olabilir. Bizim müşterilerimiz panele göndereceği kargonun / yükün girişini yaptıktan sonra gerisini iclogi 'ye bırakır işlerine odaklanırlar. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilir ve teslimat süreleri ve gönderim fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İngiltere 'ye Ekonomik Kargo Nasıl Gönderilir?

Ekonomik gönderim ve vergiler dahil teslimat seçeneklerimiz sayesinde İngiltere'deki müşterilerinize havayolu ve karayolu alternatiflerimizi değerlendirebilirsiniz. Malumunuz üzre kargo fiyatları ister istemez ürününüzün satış fiyatına yansıtmak zorunda olduğunuz bir ücrettir. Navlun ücreti ve teslimat süresi gibi müşteri memnuniyetini en optimum düzeyde tutmak için çok çalıştık sizin hizmetinize sunduk. Üstelik çok ekonomik fiyatlar iclogi sizi rakiplerinizin bir adım ötesine geçirecektir.

İngiltere 'ye Hızlı Kargo Nasıl Gönderilir?

Uluslararası kargonuzun hızlı teslimatı için ilk akla gelen yol her zaman uçak ile yapılan taşıma biçimleridir. Ancak seçeceğiniz operatörün haftalık uçuş adedi de teslimat süreleri konusunda etkendir.

İngiltere 'ye UPS İle Gönderim

UPS kargo İngiltere gibi ekonomisi gelişmiş ve gerçekten global ticareti benimsemiş tüm ülkelere günlük uçuşlar düzenlemektedir. Türkiye'den UPS ile İngiltere'nin bir çok noktasına bir (1) gün içerisinde teslimat sağlamaktadır.

İngiltere 'ye DHL İle Gönderim

DHL kargo İngiltere gibi ekonomisi gelişmiş ve gerçekten global ticareti benimsemiş tüm ülkelere günlük uçuşlar düzenlemektedir. Türkiye'den DHL ile İngiltere'nin bir çok noktasına iki (2) gün içerisinde teslimat sağlamaktadır.

İngiltere 'ye Fedex İle Gönderim

Fedex kargo İngiltere gibi ekonomisi gelişmiş ve gerçekten global ticareti benimsemiş tüm ülkelere günlük uçuşlar düzenlemektedir. Türkiye'den Fedex ile İngiltere'nin bir çok noktasına iki veya üç (2 veya 3) gün içerisinde teslimat sağlamaktadır.

İngiltere 'ye PTT İle Gönderim

PTT kargo İngiltere gibi denizaşırı ülkelere teslimat hizmeti vermektedir. Teslimat süreleri tahmini olarak 3 hafta ile 6 hafta arasındadır. Tabiki PTT kargonun nispeten ekonomik fiyatlarını da göz önüne aldığımız da bu teslimat süreleri oldukça normal karşılanmalıdır. Ancak PTT bir devlet firması da olsa uluslararası işlemlerde kur bazlı oynama söz konusu olmaktadır.

İngiltere Kargo Ücretleri

Sizin de bildiğiniz gibi yurtdışı kargo fiyatlarına Türk lirası bazında bakmak yanıltıcı olabilir. Ancak gönderdiğiniz yüke ve seçtiğiniz taşıyıcı firmaya göre değişiklik gösterse de Döküman için 12€ ya da daha büyük gönderiler için Kg başı 3€ gibi fiyatlar konuşulmaktadır.

İngiltere Kargo Takibi

Yurtdışına giden veya yurtdışından gelen paketlerinizi, paketinizi taşıyan firmaların web sitelerinden veya arayarak da takip edebilirsiniz. Örneğin UPS ile giden bir paketin takibini yine UPS 'in web sitesi üzerinden yapabilir veya UPS 'yi arayabilirsiniz.

İngiltere'ya Kargo Göndermek Ne Kadar Sürer

  • Havayolu ekspres kargo 1 - 2 iş günü
  • Hava kargo 1 iş günü
  • Karayolu Minivan kargo 5 - 10 iş günü
  • Karayolu Tır kargo 15 - 20 iş günü

0%