ic logi mavi logo
MENÜ
Yunanistan Kargo

Yunanistan Kargo Gönderimi

Yunanistan ülkemize çok yakın olsa da Avrupa birliğine üye olduğu için gümrüksüz eşya gönderebilmek neredeyse imkansızdır. Türkiye'den Yunanistan'a kargo gönderebilmek için bir takım gümrük mevzuatına hakim olmanız ve Yunanistan'da yasaklı eşyalar listesini iyice kontrol etmeniz gerekmektedir. Kargo teslimat süreleri merkezi lokasyonların da çok kısa olsa da merkezlere uzak şehirlere ve adalara teslimatlar bir miktar geç gidebilmektedir.

Midilli Adasına Kargo Gönderimi

Yunan adalarından midilli adasına kargo gönderebilmek için iclogi Minivan + DHL servisimiz ile çok uygun fiyatlarla gönderim yapabilmek mümkün. Üstelik talebiniz doğrultusunda da gümrükleme işlemlerini biz üstleniyoruz.

Mykonos Adasına Kargo Gönderimi

Türkiye'den Mykonos adasına kargo göndermek ve en hızlı şekilde teslimatını sağlıyoruz. Üstelik alt veya üst sınır da olmadan. Mykonos adasına mobilya, ev tekstili, perde, halı, koltuk takımı, masa, sandalye, tekstil ürünleri, kıyafet, çanta ve ayakkabı ürünlerini iclogi minivan servisi veya UPS, Fedex ve DHL servislerimiz ile de çok uygun fiyatlara taşıtabilirsiniz.

Yunanistan Adalarına Kargo Gönderimi

Girit, Eğriboz, Midilli, Rodos, Sakız, Kerpe, Taşoz, Mikonos adalarına kargo gönderebilmek için şirketiniz olmadan da gönderim yapabilirsiniz. Bu adalara kargo göndermek için bizi arayarak fiyat alabilir ve revervasyon yaptırabilirsiniz.

Yunanistan Kargo Takip

Bizimle gönderdiğiniz tüm paketleri web sitemizin takip sayfasından size verilen takip numarası ile takip edebilir ve tahmini teslimat süresi ile alakalı bilgi alabilirsiniz.

Yunanista'a Kargo Teslimat Süreleri

  • Havayolu ekspres kargo 1 - 2 iş günü
  • Hava kargo 1 iş günü
  • Iclogi Minivan ekspres kargo 3 - 9
  • Tır kargo 12 - 20 iş günü
0%