ic logi mavi logo
MENÜ
Portekiz Kargo

Portekiz Kargo Gönderimi

Türkiye'den satın almış olduğunuz tüm ürünleri Portekiz'de kapınıza kadar teslim ediyoruz. Üstelik isterseniz gümrükte de size yardımcı oluyoruz. Sizin de bildiğiniz gibi özellikle tekstil ve ev tekstili gibi sektörlerin ihracatta büyük bir pazar olan Portekiz'e iclogi farkıyla çok uygun fiyatlarla kargolarınızın gönderimini sağlayabilirsiniz.

Portekiz Tekstil Gönderimi

Gerek halı, perde, kilim gibi ev tekstilleri, gerekse de kadın, çocuk ve erkek giyim malları, her çeşit ayakkabı gibi kişisel kullanım ve sanayi amaçlı tekstil ürünlerinizi de iclogi ile taşıtabilir zaman, maliyet, ve müşteri memnuniyeti açısından da optimum bir hizmet alabilirsiniz. Üstelik tüm gümrükleme ve ithalat, ihracat süreçlerini sizin yerinize hallederek kapınıza kadar sorunsuz bir teslimat sağlıyoruz.

Portekiz Mobilya ve Ev Eşyası Gönderimi

Iclogi ile mobilya ve diğer ev eşyalarını göndermek çok basit ve hızlıdır. Hergün uçak, haftada 3 kere Minivan, haftalık Tır çıkışlarımız ile eko ve ekspres çıkışlarımız ile sorunsuz teslimat hizmeti sağlamaktayız. Sürekli gönderim yaptığımız ülkelerin başında yer alan Portekiz için gümrükleme hizmeti ve kapıdan kapıya taşıma hizmetimiz için bizi arayabilir ve hemen fiyat alabilirsiniz.

Portekiz Döküman Gönderimi

Diploma, davetiye, konşimento vb. döküman gönderimlerinizi iclogi havayolu ekspres kargo seçeneği ile Portekiz'e 2 - 4 iş günü içerisinde uygun maliyetlerle teslimatını gerçekleştirebilirsiniz.

Teslimat Seçenekleri ve Teslimat Süreleri

Ekonomi ve ekspres seçeneklerimiz ile Portekiz'e hemen her gün sevkiyat ve düşük maliyet avantajı.

Portekiz'e Minivan Araç Kiralama

Türkiye'den Portekiz'e yapacağınız ve 1100 kg 20m³ 'ü geçmeyen tüm gönderileriniz için komple kiralama yapabilir ve yükünüzün teslimatını ekspres olarak gerçekleştirebiliriz.

Portekiz'e Parsiyel Minivan Kiralama

Parsiyel kiralamalarda Portekiz için koli adedi veya kg bazlı çalışmalarımız mevcuttur. İster 1kg gönderin ister 1 ton gönderin size göre bir hizmetimiz her zaman mevcuttur. Ortalama teslimat süresi 4 ile 7 gün arasındadır. Bu süre gümrük kapılarının yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

Portekiz'e Parsiyel Minivan Kiralama

Parsiyel kiralamalarda Portekiz için koli adedi veya kg bazlı çalışmalarımız mevcuttur. İster 1kg gönderin ister 1 ton gönderin size göre bir hizmetimiz her zaman mevcuttur. Ortalama teslimat süresi 6 ile 10 gün arasındadır. Bu süre gümrük kapılarının yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

Portekiz'e TIR Kiralama

Tenteli veya sandal dorseli tır kiralama hizmetimiz ile yükünüz emin ellerde. Uzun süreli Avrupa tecrübesi olan şoförlerimiz ile yükünüzü güvenle Portekiz'e gönderebilir ve sorunsuz teslimatı deneyimleyebilirsiniz. Ortalama teslimat süresi 12 ile 18 gün arasındadır. Bu süre gümrük kapılarının yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

Portekiz'e Parsiyel TIR Kiralama

Parsiyel gönderim seçenekleri yapmak çoğu zaman en uygun maliyetli çözümlerden birisi olmaktadır. Ortalama teslimat süresi 18 ile 22 gün arasındadır. Bu süre gümrük kapılarının yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

Portekiz'e Ekspres Gönderim

Döküman, numune ve ilaç gibi hassas gönderiler için her zaman en doğru seçenek ekspres gönderimdir. Firmadan firmaya değişiklik gösterse de genelde 3 ile 6 gün arasında teslimat süreleri vardır.

Portekiz'e UPS İle Gönderim

UPS ile dünyanın her yerine olduğu gibi Portekiz'e da ekspres gönderim yapabilirsiniz. UPS 'in indirimli fiyatları ile göndermek için bizi arayabilirsiniz.

Portekiz'e DHL İle Gönderim

DHL ile dünyanın her noktasına olduğu gibi Portekiz'e da ekspres ve sigortalı taşıma seçeneği ile değerli evrak ve değerli madenlerinizi tam kaskolu şekilde gönderim yapabilirsiniz. DHL 'in indirimli fiyatları ile göndermek için bizi arayabilirsiniz.

Portekiz'e Fedex İle Gönderim

Fedex ile Portekiz'e gönderim yapmak diğer iki dünya devi firmaya göre biraz daha uygun maliyetlidir. Genellikle daha hacimli mallar fedex ile daha uygun ücretlerle gönderilir.

Portekiz'e Diğer Teslimat Seçenekleri

  • Portekiz'e DPD ile gönderim
  • Portekiz'e GLS ile gönderim
  • Portekiz'e TNT ile gönderim
  • Portekiz'e PTT ile gönderim
0%