ic logi mavi logo
MENÜ
Çekya nakliye
Çekya kargo gönderimi

Çekya Kargo

Tükiye'den Çek Cumhuriyetin'e yapacağınız tüm gönderilerinizi sorunsuz ve güvenle adresine ulaştırıyor ve yüksek müşteri memnuniyeti hedefimizi sürekli ileri taşıyoruz. Iclogi hem hava hem karayolu nakliyesinde teknoloji ile iç içe operasyonu ve taşımacılık sistemiyle tüm gönderimleriniz uluslararası olarak taşıyoruz.

Iclogi ile Çekya Kargolarınızı Ekspres Karayolu Taşımacılığı Servisimizle Gönderin

Uluslararası ekspres karayolu taşımacılığı servisimiz ile Çek Cumhuriyeti'ne yapacağınız taşımalarınızı uçak kadar hızlı 1200 Kg taşıma kapasiteli panelvan araçlarımız ile sorunsuz ve hızlı teslimat deneyimi yaşatıyoruz. Çekya'ya gidecek veya Çekya'dan gelecek ekspres yükleriniz için biz daha bir alternatif bulamadık.

İstanbuldan Çek Cumhuriyetine kargo
Çekya uçak kargo

Çek Cumhuriyeti Hava Kargo

Çek Cumhuriyeti'ne yapacağınız döküman numune gibi ekspres gönderimlerimleriniz oluşturmuş olduğumuz iclogi uçak kargo servisimiz ile tüm gönderilerinizi zamanından önce teslim ediyor ve hızlı bir teslimat deneyimi sunuyoruz. Siz de Iclogi uluslararası hava kargo servisimizle tüm kargolarınızı sorunsuzca adresine teslimatını gerçekleştirebilirsiniz. Hemen fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.

Çekya Kargolarınızı Uygun Fiyatlarla Teslim Ediyoruz

Aciliyeti olmayan ve maliyetlerden tasarruf etmek istediğiniz tüm yüklerinizi iclogi ile sorunsuzca teslim ediyor ve maliyetlerden tasarruf ediyoruz. Iclogi kamyon ve tır servisi ile Çek Cumhuriyetine hemen sizde sorunsuzca yük gönderebilirsiniz.

Çekya ucuz kargo
Önemli Detaylar


Çek Cumhuriyeti'ne Kargo Gönderimi (Çekya)

Çek Cumhuriyeti, Avrupa'nın merkezinde yer alan bir ülkedir. Türkiye ile Çek Cumhuriyeti arasında tarihi ve kültürel bağlar bulunmaktadır. İki ülke arasındaki ticari ilişkiler de son yıllarda gelişme göstermiştir. Türkiye ile Çek Cumhuriyeti arasındaki başlıca ticaret ürünleri tekstil, mobilya, perde, duvar kağıdı, halı tarzı ürünlerdir. Bu ürünleri kargolamak için farklı farklı alternatifler de mevcuttur.

Çekya'ya Göndermenin En Doğru Yolu Nedir?

Çek Cumhuriyetine kargo göndermek için en uygun yöntem iclogi minivan servisi ile kapıdan kapıya kargo hizmetidir. Bu hizmet sayesinde kargolar Türkiye'deki adresinizden alınır ve Çek Cumhuriyeti'ndeki alıcının adresine teslim edilir. Bu sayede hem gönderici hem alıcı Türkiye ve Avrupa'daki iç nakliye maliyetlerinden tasarruf ederek minimum maliyetle lojistik desteği almış olur.

Çekya'ya Kargo Teslimat Süreleri

Havayolu ekspres kargo 2 - 3 iş günü
Hava kargo 1 iş günü
Minivan ekspres kargo 3 - 5 iş günü
Tır kargo 12 - 20 iş gününü bulmaktadır.

0%