ic logi mavi logo
MENÜ
Fiyat Talep Formu

Avrupa Kargo

Ülkemizden Avrupa'ya yapılan taşımacılıklarda ağırlıkla hava kargo ve karayolu taşıma seçenekleri ilk olarak akla gelmektedir. Iclogi Türkiye'den Avrupa'ya veya Avrupa'dan Türkiye'ye hem özmal araçları hem de kiralık araçlar vasıtasıyla hız kesmeden taşıma konusunda başarılı işlere imza atmıştır. Siz de Avrupa'nın her hangi bir noktasına ürün gönderebilir veya Avrupa'nın her hangi bir noktasından yükünüzü Türkiye'ye iclogi ile taşıtabilirsiniz.

Öne Çıkan Avantajlar
iclogi ile uluslararası paket göndermek uçak bileti rezervasyonundan daha kolay!Hızlı

Fiyat teklifi anında elinizde ve uçak kadar hızlı araçlarımız hemen kapınızda.
Yenilikçi

Teknoloji ve lojistiği bir arada buluşturduğumuz çözümler sayesinde her şey bir tık uzağınızda.
Karlı

Iclogi ile zamandan ve maliyetlerden tasarruf edebilmeniz için tüm imkanları sağlıyoruz.
Canlı Takip

Onilne takip sistemimiz sayesinde hem müşterileriniz hem de siz her zaman bilgiye ulaşabileceksiniz.

Şimdi Kayıt Ol

Iclogi Karayolu Taşıma Servisi Nasıl Çalışır?

Avrupa'ya kargo taşımacılığının en pratik yöntemi olan uluslararası karayolu taşımacılığı servisimizi tercih ederek pürüssüz bir deneyim yaşayabilir ve maliyetlerden tasarruf edebilirsiniz. Iclogi’nun sizin için geliştirmiş olduğu bu mükemmel ve kapsamlı nakliye hizmetiyle, lojistiğin her alanında olduğu gibi burda da yanınızdayız. Güvenilir ve hızlı uluslararası ve tüm Avrupa'ya karayolu taşımacılığı için aşağıdaki adımları takip ederek doğru yöntemlerle dilediğiniz zaman tanışabilirsiniz.

  • Panele kayıt olun
  • Gönderici ve alıcı bilgilerini doldurun
  • Yük bilgilerinizi girin
  • Teklif alın
Avrupa Kargo Teslimat
Avrupa Kargo İstanbul

Avrupa'ya Ekspres Minivan Taşımacılığının Avantajları

Iclogi minivan servisi ile tüm Avrupa kargolarınızı hız kesmeden adrese teslim ediyor ve yüksek müşteri memnuniyetinin yanısıra şeffaflık ilkesiyle tüm paketlerinizi anlık takip edebilmenizi sağlıyoruz. Uçak kadar hızlı özmal panelvan araçlarımızla yükünüzü Türkiye'nin her yerinden kapınızdan alıyor ve Tüm Avrupa'ya 3 ila 7 iş günü içerisinde kapıya teslim ediyoruz.

Avrupa'ya Karayolu Taşımacılığının Avantajları

Iclogi karayolu servisimiz ile hem zamandan hemde maliyetten tasarruf etmek için iclogi ekonomi seçeneğimizi değerlendirmenizi önerebiliriz. Ekspres araçlarımızda da olduğu gibi paketlerinizi canlı olarak takip edebilir ve uygun fiyatlarla yükünüzü gönderebilirsiniz. Iclogi karayolu servisi için fiyat teklifi almak için hemen bize ulaşın.

Avrupa Kargo Teslimat
Avrupa Ucuz Kargo

Iclogi Uluslararası Parsiyel ve Komple Kiralama Servisi

Uluslararası çalışan panelvan araçlarımızda veya kamyonlarımızda sizde parsiyel ve komple kiralama hizmetimizden faydalanabilir ve güvenli taşımanın keyfini çıkarabilirsiniz. Yükünüz ne olursa olsun iclogi'nin teknolojik lojistik anlayışıyla muhakkak size göre bir alternatifi mevcuttur.

Nakliye Maliyetlerinden Tasarruf edin

Formu doldurun ve birkaç dakika içerisinde size özel teklifler ile ihtiyacınıza uygun seçenekler hazırlayıp size dönüş sağlayalım.

Sınır Ötesine Teslimatın Keyfini Çıkarın


Sorunsuz teslimat deneyimi için sunduğumuz bazı hizmetlerimizi kontrol edin.Kargo Taşımacılığı

Kargo ve ihracat yükleriniz için ekspres ve ekonomik çözümlerimizle her zaman yanınızdayız.
Gümrük İşlemleri

Hem Türkiye'de Hem Avrupa'da gümrük işlemleri için destek oluyoruz.
Lojistik Çözümleri

Hem hava, hem kara, hemde denizyolu lojistiğinde sürekli kendimizi geliştiriyoruz.
İthalat & İhracat

Türkiye'den yapacağınız ihracatlarınızı ve Avrupa'dan ithalatlarınızı ekspres taşıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular


Avrupa kargo şirketleri & Uluslararası lojistik

Avrupa kargo şirketi denilince ilk akla gelen isimlerden olan iclogi ile sizde kargolarınızı uluslararası karayolu ile teslimatını gerçekleştirebilirsiniz.

Avrupa'ya Tabela Nasıl Gönderilir?

Türkiye'den tedarik edilen ürünlerin belkide en başında gelen ürünlerin başında tabela gelmektedir. Iclogi minivan ve tır servisleri ile her boyuttaki tabelayı ve tabela ekiplamlarını adresten alıp adrese teslim etmektedir.

Avrupa'ya Mobilya Kargosu Göndermek İçin Ne Yapılmalı?

Türkiye'de İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Balıkesir, Gaziantep, Antalya, İzmit, Sakarya gibi tüm illerimizden tüm Avrupa ülkelerine kapıdan kapıya mobilya gönderebilirsiniz. Iclogi'yi arayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Avrupa Lojistik Hizmetleri Nelerdir?

Tüm AB üyesi ülkelere hem karadan, hem denizden, hemde hava kargo taşımacılığı ile lojistik hizmeti verilebilmektedir. Detaylı bilgi için bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Önemli Bilgiler

Türkiye - Avrupa Kargo

İster ülkemizden Avrupa'ya yük gönderecek olun, ister Avrupa'dan Türkiye'ye yük getirecek olun iclogi'de tam size göre bir çözüm her zaman mevcuttur.

Tüm Avrupa'ya kargo

Ülkemiz ve Avrupa birliği ülkeleri arasında ticaret hacminin her geçen gün artması ve uluslararası ticaretin de internet ile birlikte kolaylaşmasıyla lojistik günümüzde daha çok önem kazanmıştır. Artık satılan ürünün fiyatı ve kalitesi kadar tercih ettiğiniz lojistik firmasının hız, güvenilirlik ve maliyet bakımından uygun oluşu artık tedarikçi seçimi konusunda da etkili bir faktör olmuştur.

Avrupa Kargo Takip

Paketiniz depomuza ulaştığı andan itibaren iclogi kargo portalına kaydedilir. Web sitemizin takip sekmesinden size verilen takip numarasıyla anlık olarak paketinizin güncel durumunu kontrol edebilir ve paketinizin durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Iclogi İle Avrupa'ya

Iclogi, her geçen gün ailesi büyütmekte ve araç filosuna yeni araçlar kazandırmanın yanı sıra teknolojiye de çok önem veren bir şirket olmuştur. Bünyesinde aktif hizmet veren yazılım departmanı sayesinde sürekli güncelliğini koruyan ve uluslararası arenada yenilikleri takip eden bir şirket olmuştur iclogi.

Avrupa Kargo Takip

Paketiniz depomuza ulaştığı andan itibaren iclogi kargo portalına kaydedilir. Web sitemizin takip sekmesinden size verilen takip numarasıyla anlık olarak paketinizin güncel durumunu kontrol edebilir ve paketinizin durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Minivan Kiralama

Parsiyel ve komple kiralama hizmetimizle yükünüzü kapınızdan alıp Avrupa'ya kapınıza kadar gümrükleri tamamlanmış vaziyette teslim ediyoruz. Mobilya, beyaz eşya, tekstil ürünlerinizi ister parsiyel rezervasyon ister komple kiralama hizmetimizle yükünüzü güvenle teslim ediyoruz. Size sadece ekspres taşımacılığın tadını çıkarmak kalıyor.

Avrupa'ya Parsiyel Yük

Tüm AB üyesi ülkelere tek koli veya parsiyel taşımacılık hizmetini hem ekspres servislerimiz hem de tır ile ekonomik çözüm alternatiflerimiz her hafta mevcuttur.

Teslimat Süreleri

Avrupa'nın çoğu bölgesine Almanya, Avusturya, Hollanda gibi yakın noktalar 2 iş gününde teslim olsa da Fransa'ya 3 günde Portekize 5 günde Polonya'ya 4 gün gibi yaklaşık teslimat sürelerinde teslim olmaktadırlar.

0%