ic logi mavi logo
MENÜ
Avusturya nakliye
Avusturya kargo gönderimi

Avusturya Kargo

Tüm Türkiye'den Avusturya'nın her köşesine hem de Avusturya'dan Türkiye'ye kargo göndermek ve almak Iclogi ile çok kolay. Avusturya'ya gidecek yükünüzü sizin isteğiniz ve aciliyetiniz doğrultusunda uçakla, tırla ve panelvan araçla teslimatını güvenle ve iclogi farkı ile teslim ediyoruz. Uluslararası kargo taşımacılığını daha anlaşılabilir ve ulaşılabilir kılan iclogi ile gönderileriniz emin ellerde. Iclogi ile hemen paket göndermeye başlamak için bize hemen ulaşabilirsiniz.

Avusturya Kargolarınızı Uçakla Göndermenin En Kolay Yolu Iclogi!

Döküman ve numune gönderileriniz için özel olarak oluşturduğumuz bu servis ile Avusturya kargolarınız 24 ile 48 saat arasında teslim edilir ve çok acil ekspres gitmesi gereken tüm gönderileriniz için uygundur. Iclogi ekspres kurye ile gönderi yapmak için hemen panele kayıt olabilir ve kargolarınızı güvenle ve ekspres olarak taşıtabilirsiniz. Uluslararası hava yolu taşımacılığının mantıklı adresi iclogi.

Avusturya Kargo Teslimat
İstanbul'dan Avusturya'ya Kargo

Avusturya Uluslararası Ekspres Karayolu Taşımacılığı

Uluslararası karayolu taşımacılığındaki geç teslimat ve küçük paket taşınmaması gibi sorunların tamamını ortadan kaldırdık. Iclogi minivan servis ile ister küçük ister büyük hacimli gönderinizi 1100kg'mı geçmediği sürece Avusturya'da dilediğiniz lokasyona bırakabiliriz ve size de sorunsuz teslimat deneyiminin tadını çıkarmak kalır. Iclogi ekspres karayolu taşımacılığı sistemini hemen denemek ve müşterilerinize sorunsuz teslimat deneyimi yaşatmak için teklif alın.

Avusturya Kargoları En Ucuz Fiyatlarla Gidiyor

Zamandan yana problem teşkil etmeyen ve toptan yüklerinizi en uygun fiyatlarla ve güvenle adreslerine ulaştırıyoruz. Iclogi ekonomi servisi ile tüm gönderilerinizi uluslararası karayolu taşımacılığının klasik işleyişini teknoloji ile buluşturuyor ve yüklerinizi emniyetle taşıyoruz. Iclogi olarak ticarette maliyetin her şey olduğunu biliyoruz ve en uygun fiyatlar ile hizmet sağlıyoruz. Hemen teklif almak ve yük göndermek için bize ulaşın.

Avusturya Ucuz Kargo Teslimat

Avusturya'ya Kargo Gönderimi

Avusturya'ya kargo göndermek için bir çok alternatif mevcuttur. Göndereceğiniz yükün ne olduğu bu seçenekleri değerlendirirken önem kazanmaktadır. Bu konuda gümrükçünüzden ve bizim gibi lojistik firmalarından destek almanızı şiddetle tavsiye ediyor ve biz de iclogi ailesi olarak size bu konu da destek olmaktan mutluluk duyuyoruz. Göndereceğiniz yükü örneğin: mobilya, giyim ürünleri, perde, davetiye vb. gibi ne olduğunu bizimle paylaştığınız takdirde havayolu mu yoksa karayolu mu taşınacağına birlikte karar verebiliriz.

Avusturya Komple Veya Parsiyel Kiralama

Iclogi uluslararası karayolu servisi ile parsiyel veya komple araç kiralama servisimizden faydalanabilirsiniz. Bu tip kiralama hizmetlerinde çoğunlukla daha uygun maliyetler ve ekonomik çözümler hedeflenebilmektedir. Kiralayacağınız aracın tipine karar vermek için yükünüzün ağırlığını ve metreküpünü bilmeniz fiyat teklifi alırken size kolaylık sağlayacak ve optimum fiyatı verebilmemiz için bu bilgilerden yararlanacağımızı bilmeniz gerekmektedir. Portföyümüzdeki araçlar ve detaylı bilgi almak için iclogi ile iletişime geçin.

Sıkça Sorulan Sorular


Avusturya kargo şirketleri & Uluslararası lojistik

Avusturya'ya gidecek yükünüz ne olursa olsun iclogi ile yükünüzün emin ellerde olduğunu bilirsiniz. Uluslararası taşımacılığı farklı bir boyuta taşıyan iclogi ile kargolarınızı büyük bir özenle taşıyoruz.

Avusturya'ya tabela kargolama

Reklam tabelası ve diğer basılı reklam ürünlerinizi iclogi değişik kasa ölçülerinde sahip olduğu minivan filosu ile adresinizden alıyor ve Avusturya'daki adrese sağlam bir şekilde ulaşması için elimizden geleni yapıyoruz.

Avusturya'ya mobilya nasıl gönderilir?

Türkiye'nin tüm şehirlerinden Avusturya'da her yere mobilyalarınızı iclogi minivan servisi ile ulaştırıyoruz. Dilerseniz gümrük işlemlerini de biz üstleniyoruz.

Avusturya'da gümrük işlemleri nasıl yapılır?

Iclogi dilerseniz tüm gümrük işlemlerini sizin adınıza yürüterek sorunsuz bir teslimat deneyimi alabilirsiniz. Çünkü iclogi bireysel müşterilerinin talepleri doğrultusunda gümrük prosedürlerini ve tüm vergileri de üstlenebilmektedir. Iclogi tüm gümrük işlemlerini yılların vermiş olduğu deneyimi ve tecrübesi ile en hızlı şekilde ve sorunsuzca tamamlayarak size kargolarınızı teslim eder.

0%