ic logi mavi logo
MENÜ
Araç İtalya
İtalya Parsiyel Kargo

İtalya Kargo

İtalya'ya yapacağınız tüm gönderileri hem havayolu ile hem de uluslararası karayolu taşımacılığı alanında güvenle taşıyoruz. Iclogi yılların tecrübesi ve uluslararası lojistikteki deneyimi ile İtalya kargo gönderimlerini uygun fiyata ve güvenle adresine ulaştırır. Dilerseniz İtalya'daki gümrük mevzuatlarını ve prosedürlerine takılmadan tüm yükünüzü en hızlı ve basit şekilde kapıdan kapıya teslimatını ve tüm gümrükleme işlemleri tamamlanmış şekilde teslim ediyoruz.

İtalya Kargo İstanbul

İtalya Kargolarınızı En Hızlı Yoldan Götürüyoruz

Türkiye'den İtalya'ya iclogi minivan uluslararası karayolu taşımacılığı servisimiz ile tüm gönderilerinizi en uygun fiyatlarla en hızlı yoldan taşıyoruz. Dilerseniz tüm gümrük işlemlerini biz tamamlayarak İtalya'da müşterinizin adına faturalı şekilde teslimatını gerçekleştir ve sorunsuz teslimat deneyimi yaşayabilirsiniz. Iclogi kargonuzu uçak kadar hızlı panelvan minübüs kargo araçlarıyla yükünüzü hızlıca teslim eder ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlar.

Kargolarınızı İtalya'ya En Ekonomik Yoldan Taşıyalım

Toptan satıcılar ve imalatçıların tercihi iclogi kamyon ve tırla uluslararası karayolu taşıma ile yükünüzü ekonomik ve ucuza kapıdan alıyor ve kapıya teslim ediyoruz. Uluslararası karayolu taşımacılığındaki güvenin adresi iclogi ile tüm İtalya'ya kargolarınızı gümrükleri halledilmiş şekilde teslim ediyoruz. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için bizi arayın.

İtalya Kargo Teslimat
italya Ucuz Kargo

Iclogi İtalya Karayolu Kargo Servisi Avantajları Nelerdir?

Uluslararası karayolu taşımacılığındaki tecrübemiz ve ekibimiz ile daima müşteri memnuniyeti ve şeffaflık odaklı çalışma prensibimiz sayesinde tüm yükünüzü sırtınızdan alıyoruz. Türkiye'de ve İtalya'daki gümrük işlemlerini sizin yerinize biz hallediyoruz ve bu sayede küçük veya büyük fark etmeksizin tüm kargolarınızı sorunsuz teslim ediyoruz. Uluslararası karayolu taşımacılığındaki gereken tecrübe, güçlü ekip kadrosu ve güçlü iletişim yetenekleri ile iclogi her zaman rakiplerinin bir kaç adım önünde olmuştur. Detaylı bilgi ve fiyat teklifleri için bizimle iletişime geçin!

İtalya Kargo Gönderimi

İtalya Avrupa'nın en büyük ihracatçıları arasında yerini alsa da özellikle ara mallarda ve hazır tüketim mallarında çokca ithalat da yapmaktadır. Iclogi ile İtalya'ya kargo göndererek hem müşteri memnuniyetini arttırabilir hem de kargo maliyetinden tasarruf edebilirsiniz. Üstelik portal üzerinden konşimentonuzu kendiniz oluşturabilir ve müşterinize anında takip verebilir ve bu sayede paketin bize ulaştığından da alıcınızı haberdar ederek güven kazanabilirsiniz.

İtalya'ya Ev Eşyası ve Mobilya Gönderme

Ev eşyalarınızı İtalya ulaştırmanın en ekonomik ve kolay yolu iclogi ekspres minivan taşımacılığıdır. Hem yüksek gümrük vergileri hemde bir sürü gümrük prosedürü ile uğraşmanıza gerek kalmadan iclogi hepsini sizin yerinize halleder. Mutfak gereçleri, mobilya, halı, perde gibi ev eşyalarını kolayca İtalya'ya ulaştımak için bizi arayabilirsiniz.

İtalya Amazon Depolarına Kargo Gönderimi

İtalya'daki Amazon (FBA) depolarına kargo göndermek iclogi ile çok basit. Amazonda e-ticaret yapan satıcıların en çok yaşadığı sorunların başında Avrupa amazon depolarına paketi ulaştımak vardır. Çünkü İtalya'ya yük gönderebilmeniz için gerekli gümrük prosedürlerini üstlenmeniz ve paketi doğrudan sizin teslim etmeniz beklenir. Unutmayın amazon.com sizin adınıza gümrük işlemlerini yürütmeyecek. Iclogi tam burada devreye girmektedir. İtalya amazon (FBA) deposuna mal göndermek için hemen bizi arayın ve profesyonel destek alın.

İtalya'ya Tekstil Kargosu ve İhracatı

Türkiye'den İtalya'ya çokca tekstil ürünü ihracatı yapılmaktadır. Ancak küçük işletmeler daha çok şahıslara mal sattığından dolayı gümrük işlemleri çoğu zaman aynı alıcıya ikinci kez ürün satılmasını büyük oranda engeller. Çünkü çok fazla gümrük prosedürü ile uğraşmaları ve yüksek oranda KDV ödemek durumunda kalmaktadırlar. Iclogi ile İtalya'ya yapacağınız ihracatlarınızda dilerseniz tüm gümrük prosedürlerini biz yürütüyoruz.

İtalya Ucuz Kargo

Parsiyel kiralamak çoğu zaman uluslararası karayolu taşımacılığındaki en avantajlı fiyatlara sahip taşıma şeklidir. Iclogi ile parsiyel yükünüzü uygun fiyatlarla taşıtabilir ve sorunsuz teslimat deneyimi yaşayabilirsiniz.

İtalya Kargo Takip

Bizimle yolladağınız tüm paketleri web sitemizin takip sayfasından size iletilen takip numarası ile gönderinin takibi yapabilir ve tahmini teslimat süresi ile alakalı bilgi edinebilirsiniz.

İtalya Tır Kargo

İtalya'ya komple tır veya bir minibüs malı iclogi ile sorunsuz gönderebilirsiniz. Iclogi ailesi olarak uluslararası taşımacılığı teknoloji ile harmanlayıp size kaliteli ve güvenli hizmet sunmakta kararlıyız.

İtalya'ya Kargo Teslimat Süreleri

Havayolu ekspres kargo 2 - 3 iş günü içerisinde (Door to Door) teslimatı gerçekleştirilir.
Hava kargo ile teslimat (Port to Port) 1 iş günü içinde teslimat sağlanır.
Iclogi Minivan karayolu taşımacılığı kargo teslimat süresi 4 - 7 gündür.
Tır ve kamyon ile uluslararası taşımacılık ile 14 - 21 iş günüdür.

0%