ic logi mavi logo
MENÜ
Finlandiya nakliye
Finlandiya kargo gönderimi

Finlandiya Kargo

Uluslararası taşımacılığın doğru adresi iclogi ile Finlandiya gönderimlerinizdeki sorunları ortadan kaldırıyor ve size sorunsuz ve hızlı teslimat deneyimi sunuyoruz. Iclogi uluslararası kargo servisimizle tüm yükünüz emin ellerde ve güvenle teslimatı sağlanıyor. Hem hava hem karadan operasyonlarımız ile tüm Avrupa birliği ülkelerinde kolayca gümrükleme ve hızlı sevkiyat imkanımızla siz de tüm Avrupa birliği yükünüzü iclogi'ye emanet edebilirsiniz.

Iclogi Finlandiya Minivan Nakliye Servisimiz ile Kargolarınız Ekonomik Fiyatlarla ve Uçak Kadar Hızlı Gidiryor

Uluslararası karayolu taşımacılığı dendiğinde akla ilk gelen tır ile teslimatlar olsa da panelvan minibüslerle ve tenteli kamyonetlerle de uluslararası taşımacılık hizmeti verilebilmektedir. Ayrıca gönderiniz bir tır değilse parsiyel kiralamalar size uygun olmayabilir ancak minivan araçlarımız bu iş için biçilmiş kaftan. Siz de hemen komple veya parsiyel minivan kiralayabilir ve Finlandiya'ya gönderim yapmaya başlayabilirsiniz.

İstanbuldan Finlandiya kargo
Finlandiya uçak kargo

Finlandiya Hava Kargo ve Ekspres Kurye

Mektup, evrak, şirket dökümanı gibi uçakla gitmesi gereken ve acil ihtiyaçlarınıza çözüm olarak ortaya koymuş olduğumuz iclogi hava kargo ve ekspres kurye servisimiz ile tüm paketleriniz adresine ulaşıyor ve sorunsuz ve hızlı bir teslimat deneyimi sunuyoruz. Iclogi ile tüm lojistik ihtiyaçlarınıza bir çözüm bulabilirsiniz.

0%