ic logi mavi logo
MENÜ
Fransa Araç Kargo
Fransa Kargo

Fransa Kargo

Fransa'ya yükünüz ne olursa olsun iclogi'de size özel bir çözüm her zaman mevcuttur. Iclogi'nin Fransa'ya ekonomi ve ekspres gönderim seçenekleri ile yükünüzün teslimat sürelerini kendiniz belirleyebilir ve güvenli bir teslimatla Fransa'daki müşterilerinize yüksek müşteri memnuniyeti yaşatabilirsiniz.

Fransa Kargo İstanbul

Fransa Karayolu Kargo Taşımacılığı

Fransa'nın hemen her köşesine yükünüzü güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak için iclogi minivan servisi ile müşterilerinize bir adım daha yakınsınız. Fransa'ya ekspres gönderim hizmetimiz ile yaklaşık 1 hafta içerisinde tüm gönderilerinizi kapıya teslim ediyor ve sorunsuz teslimat garantisi sunuyoruz.

Fransa Kargolarınızı Ucuza ve Güvenle Taşıyalım

Fransa'ya gidecek yükünüzün sizin veya müşteriniz için her hangi bir aciliyeti yoksa bu servisimiz tam size göre. Çünkü işin içerisinde toptan ticaret mevcutsa maliyetin her şey demek olduğunu biliyor ve buna göre kendimizi sürekli optimize ediyoruz.

Fransa Kargo Teslimat
Fransa Ucuz Kargo

Fransa Kargolarınızı Iclogi İle göndermenin Avantajları

Hava kargo'da yaşanan gümrük problemleri ve ön görülemeyen ek maliyetler, karayolu taşımacılığındaki takip edilememe ve müşteri memnuniyetsizliği, ürünün ne zaman teslim olacağı hakkındaki kararlı olmayan sebeplerin farkındayız ve iclogi'nin geliştirmiş olduğu online takip sistemi ile bunların hepsi geride kaldı. Bunun yanı sıra talep ettiğiniz takdirde hem Türkiye'deki hem Fransa'daki gümrük mevzuatlarını biz hallediyor ve size her hangi bir ek maliyet çıkarmadan yükünüzü teslim ediyoruz.

Türkiye ve Fransa Gümrük İşlemleri

İsteğiniz doğrultusunda Türkiye'de Fransa'da tüm gümrük işlemlerini üstlenebilir ve vergileri de üstlenerek sorunusuz bir lojistik deneyimi yaşayabilirsiniz. Iclogi'den profesyonel ve güvenilir lojistik hizmeti almak için hemen iletişime geçin.

Fransa Gümrük İşlemerleri ve Vergisi

Fransa Kargo Gönderimi

Avrupa'nın ekonomik olarak en büyük ülkelerinden olan Fransa'ya kargo göndermenin çeşitli yolları vardır. Göndereceğiniz yükün ne olduğu ve teslimat aciliyetinize göre birden fazla alternatif taşıma hizmetinden birini seçebilirsiniz.

Fransa'ya Ucuz Kargo Göndermenin Yolları

Fransa'ya kargo göndermek için posta kodu, göndereceğiniz yükün ölçüleri, kap adedi, ağırlığı gibi fiyatlandırmayı etkileyen bazı faktörleri bilmeniz gerekmektedir. Çünkü Fransa'da otoyol ücretleri ve gidilecek yerin depomuza olan uzaklığı gibi fiyatı etkileyen unsurlar bulunmaktadır. Örneğin Fransa'ya ev eşyası göndermek istiyorsanız size en uygun yol Tır veya ekspres minivan araçlar ile taşımacılığı tercih etmelisiniz.

Fransa Komple Veya Parsiyel Minivan Kiralama Hizmetimiz

Hem parsiyel, hem de komple kiralama taşınacak yükün ağırlığı ve hacmine göre mantıklı olduğu hususlar da mevcuttur. Mobilya, beyaz eşya gibi ev gereçleri genellikle aldıkları darbe sonucunda kırıma uğradıklarından tırla sevkiyat pek de tercih edilmemektedir. Bu yüzden çok fazla indir bindir ve üzerine yük konulmasından kaçınılmalıdır. 17m³ ile 26m³ arası değişen araçlarımız ile kiralama hizmeti de sunmaktayız.

Fransa Ucuz Kargo

Türkiye'den Fransa'ya yapacağınız ticari veya şahıs gönderilerinizi daha ekonomik maliyetlerle tır ile taşımacılığını kapınıza kadar yapıyoruz. Tekstil, mobilya, deri ürünleri gibi yüklerinizi ekonomik çözümlerimiz ile Fransa'ya en ucuz yolla ulaştırıyoruz. Tıpkı minivan araçlarda olduğu gibi dilerseniz tır komple kiralama, dilerseniz de parsiyel yükleriniz için kiralama hizmeti satın alabilirsiniz.

Fransa Ev Tekstili Gönderimi

Perde, nevresim, yastık, yorgan, örtü gibi ev tekstili ürünlerini Fransa, Almanya, Hollanda, Avusturya başta olmak üzere Avrupa'nın her yerine firmamız ile gönderebilir ve ekspres teslimatın tadını çıkarabilirsiniz.

Fransa'ya Mobilya Gönderimi

Mobilya göndermek için, minivan ve tır ile karayolu taşımacılığı çoğunlukla tercih edilmektedir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken bir takım hususlar söz konusudur. Bir takım gümrük mevzuatları, taşıma usülleri, ambalajlama gibi dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Biz teslim aldığımız mobilyaları daha çok sandıklanarak taşınması konusuna dikkat ediyoruz. Çünkü yoldaki çukur ve engebeler gibi aracı sarsan dış etmenler ister istemez mobilya üstünde ekstra yük bindirmektedir. Bireysel mobilya siparişlerinde tır sevkiyatını çok önermiyoruz. Sebebi ise hem gümrükte beklenen yoğun kuyruklar, hem de tıra eşyaların yükleme ve boşaltılması esnasında gelebilecek zararları minimize etmek için minivan ile taşınması, oluşabilecek zararları ortadan kaldırmak için en mantıklı yoldur.

Fransa Tekstil Gönderimi

Gerek halı, kilim, perde gibi ev tekstil ürünleri, gerekse de kıyafet ve ayakkabı gibi kişisel kullanım ürünlerinizi de iclogi ile taşıtabilir zaman, maliyet, ve müşteri memnuniyeti açısından da optimum bir hizmet alabilirsiniz.
Gerek halı, kilim, perde gibi ev tekstil ürünleri, gerekse de kıyafet ve ayakkabı gibi kişisel kullanım ürünlerinizi de iclogi ile taşıtabilir zaman, maliyet, ve müşteri memnuniyeti açısından da optimum bir hizmet alabilirsiniz.

Fransa Tabela Gönderimi

Hazır tabela, tabela sarf malzemeleri ve her türlü reklam malzemelerini uzunluğu 5.2 metre gelen iclogi minivan ve dorseli tırları ile taşıtabilirsiniz.

Fransa Döküman Gönderimi

Davetiye, diploma, konşimento gibi evrak gönderimlerinizi iclogi'nin havayolu ekspres kargo teslimat seçeneğini kullanarak Fransa'ya 1 - 2 iş günü içerisinde ulaştırabilirsiniz.

Fransa'ya Kargo Teslimat Süreleri

Havayolu ekspres kargo 1 - 2 iş günü
Hava kargo 1 iş günü
Iclogi Minivan ekspres kargo 3 - 6
Tır kargo 15 - 24 iş günü

Fransa Evrak ve Belge Gönderimi

Fransa'nın her bölgesine kapı teslim olarak diploma, belge, evrak ve döküman gönderim hizmeti sunmaktayız. Tüm belgeleriniz dilediğiniz adresten alınmaktadır. Kargolarınız 24 - 48 saat arasında teslim edilmektedir.

Sayfa İçeriği ve Kolay Ulaşım

Sayfa içeriğimizde Türkiye'den Fransa'ya kargo gönderimi ile ilgili neredeyse tüm sorularınızın cevabını bulabilirsiniz. Ancak yine de detaylı bilgi almak için firmamıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Fransa kargo, iclogi olarak önem verdiğimiz ve düzenli servis çıkarttığımız bir hizmettir.

0%