ic logi mavi logo
MENÜ
İsveç nakliye
İsveç kargo gönderimi

İsveç Kargo

İsveç kargo gönderimlerinizi hem hava hem karayolu operasyonlarımızla tüm yükünüzü üstleniyor ve sorunsuz teslimat deneyimi sunuyoruz. Iclogi uluslararası lojistik ağı sayesinde İsveç ve diğer tüm AB ülkelerine hızlı teslimat hizmetimiz sayesinde tüm kargolarınız ışık hızına yakın hızlarda teslim ediliyor. Hemen fiyat teklifi almak ve uluslararası kargo göndermek için Iclogi'yi arayın.

Iclogi İsveç Minivan Nakliye Servisimiz ile Kargolarınız Ekonomik ve Uçak Kadar Hızlı Gidiryor

Uluslararası karayolu taşımacılığı dendiğinde akla ilk gelen tır ile teslimatlar olsa da panelvan minibüslerle ve tenteli kamyonetlerle de uluslararası taşımacılık hizmeti verilebilmektedir. Ayrıca gönderiniz bir tır değilse parsiyel kiralamalar size uygun olmayabilir ancak minivan araçlarımız bu iş için biçilmiş kaftan. Siz de hemen komple veya parsiyel minivan kiralayabilir ve Finlandiya'ya gönderim yapmaya başlayabilirsiniz.

İstanbuldan İsveç kargo
İsveç uçak kargo

İsveç Hava Kargo ve Ekspres Kurye

İsveç'e yapacağınız tüm ekspres gönderimlerinizin de Iclogi uluslararası lojistiğin her alanında da yanınızda duruyor. Iclogi ile İsveç'e yapacağınız hava kargo ihracatlarınız ve döküman, evrak ve numune gibi tüm gönderimlerinizi sorunsuzca ve güvenle teslimatını gerçekleştiriyoruz. Hemen fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.

0%