ic logi mavi logo
MENÜ
Araç İrlanda
İrlanda Koli Kargo

İrlanda Kargo

Türkiye'den İrlandaya göndereceğiniz her türlü yük için Iclogi'den fiyat almadan karar vermeyin. Iclogi panelvan araçlar araçlarla uçak kadar hızlı teslimat gerçekleştirir. Uluslararası karayolu taşımacılığını farklı ve teknolij bir boyuta taşıyan iclogi İrlanda kargolarınızı kapıdan alıp kapıya teslim eder. Hemen fiyat teklifi almak için bizi arayabilirsiniz.

İrlanda Kargo İstanbul

Iclogi Minivan İrlanda'ya Uluslararası Karayolu Taşımacılığının Avantajları

Iclogi'nin minivan servisi ile tüm İrlanda kargolarınızı keyifle ve güvenle taşıyoruz. Uluslararası lojistiği teknoloji ile birleştiren iclogi baştan sona kadar oluşturmuş olduğu takip altyapısı ile gönderilerinizi online takip sistemi ile adresinize güvenle ulaştırıyor. İrlanda'ya tüm kargolarınızı ekspres ve düşük maliyetlerle ulaştımak için hemen fiyat teklifi alın!

İrlanda Yükünüzü Ekonomik Fiyatlarla Taşıyalım

Türkiye'den İrlanda'ya kargo göndermenin en mantıklı yolu olan iclogi eko servisi ile toptan veya perakende İrlanda kargolarınızı en ucuz fiyatlarla adresinize teslim ediyoruz. Uluslararası taşımacılık alanında teknolojinin de verdiği konforla paketlerinizi güvenli ve ucuza taşıyor maliyetlerden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Detaylı bilgi için bizi hemen arayabilirsiniz.

İrlanda Kargo Teslimat
İrlanda Ucuz Kargo

Iclogi Irlanda Karayolu Parsiyel Taşıma Servisinin Avantajları

Iclogi parsiyel servis ile özellikle kargolanamaz ve hacimli yüklerinizi parsiyel kiralama servisimiz ile adresinize kadar araçla teslimat sağlıyoruz. Parsiyel teslimatlar için yükleme ve boşlatma posta kodu, kap bilgisi ve ağırlık bilgisi vermeniz doğrultusunda yükünüzün metreküpü hesaplanır ve birkaç saat içerisinde teklif elinizde olur.

İrlanda Kargo Teslimatı

Türkiye'den İrlanda'ya yapacağınız tüm sevkiyatlarınız iclogi tüm uluslararası taşımacılıklarda olduğu gibi bu alanda da yanınızda. İrlanda'ya dilerseniz uçakla, dilerseniz tırla dilerseniz de panelvan araçlarımız ile sorunsuz teslimat deneyimi yaşayabilirsiniz. İrlanda'ya yapacağınız tüm gönderimleriniz iclogi'den fiyat teklifi almayı unutmayın.

İrlanda Hızlı Kargo

Türkiye'den İrlanda'ya hızlı gitmesi gereken döküman, diploma, pasaport, evrak, mektup, numune veya unutulan eşya gibi tüm kargolarınızı iclogi ekspres servis ile çok uygun maliyetlerle gönderebilirsiniz.

İrlanda Ucuz Kargo

İrlanda'ya düşük maliyetlerle kargo göndermek için yapmanız gereken sadece iclogi kargo portalına kaydolmak ve ardından yük ve destinasyon bilgilerini girmektir. Ekibimiz sizi arayacak ve gerekli bilgilendirmeyi sağladıktan sonra en ekonomik çözümleri size sunar ve size sadece güvenli ve teknolojik taşımacılığın tadını çıkarmak kalır.

İrlanda'ya Tabela Göndermek

İrlanda'ya tabela göndermek iclogi ile çok kolay. Kutu harf tabela dijital tabela ve diğer tüm basılı reklam araç gereçlerinizi ekstra gümrük mevzuatları ile boğmadan kapınıza kadar teslim ediyoruz.

İrlanda'ya Mobilya ve Ev Eşyası Kargolamak

Türkiye'den İrlanda'ya tüm ev eşyalarını ekpsres olarak gönderebilir ve uluslararası karayolu taşımacılık hizmetimiz ile kapınıza kadar teslimatını sağlatabilirsiniz. Iclogi mobilya taşıma konusunda deneyim kadrosu ve araç kasalarındaki bağlantı araçları ile eşyalarınızı sabitleyerek dilediğiniz adrese teslimatını gerçekleştirebilmektedir.

İrlanda'ya Tekstil Kargolamak ve İhracat

Kıyafet, perde, ayakkabı, çanta, halı gibi tüm tekstil ve ev tekstili ürünlerinizi İrlanda'ya hem ekspres hemde ekonomik seçeneklerle sevkiyatını uluslararası karayolu taşımacılığı ile gümrük işlemleri tamamlanmış şekilde adresinize teslimatını hızlı ve güvenle gerçekleştiriyor ve yüksek müşteri memnuniyeti için elimizden geleni yapıyoruz.

Türkiye'den İrlanda'ya Döküman ve Evrak Göndermek

Pasaport, diploma, mektup veya resmi evrak gibi gönderilerinizi 1 - 2 iş günü içerisinde İrlanda'ya güvenle ve uygun fiyatlarla ulaştırıyoruz.

Türkiye'den İrlanda'ya Kargo

Ankara, İzmir, İstanbul, Gaziantep, Bursa, Antalya başta olmak üzere tüm Türkiye'den İrlanda'ya kargo yollamak iclogi ile çok basit! Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

İrlanda Kargo Takip

Bizimle yapacağınız gönderimlerinizi iclogi kargo portalının takip sayfasından size vereceğimiz takip numarasından anlık olarak sorgulayabilir ve paketinizin bize ulaşmasından teslim olmasına kadar canlı takip edebilirsiniz.

İrlanda'ya Kargo Teslimat Süreleri

Havayolu ekspres kargo 1 - 2 iş günü
Hava kargo 1 iş günü
Iclogi Minivan ekspres kargo 4 - 7
Tır kargo 12 - 20 iş günü

0%