ic logi mavi logo
MENÜ
Araç Almanya
Almanya Koli Kargo

İspanya Kargo

Uluslararası karayolu taşımacılığı ve uluslararası havayolu taşımacılığı hizmeti veren iclogi ile Türkiye'den İspanya'ya yapacağınız gönderimlerinizde teknolojik altapısı ve tecrübeli ekibi ile sorunsuz bir teslimat deneyimi sunmaktadır. Iclogi ile İspanya kargolarınız sorunsuz, hızlı ve güvenle teslim ediliyor. Iclogi ile İspanya kargolarınızda maliyetten tasarruf edebilir ve en iyi fiyatlarla İspanya kargo göndermek için hemen bizimle iletişime geçin.

Almanya Kargo İstanbul

Iclogi ile İspanya Kargolarınızı Hızlı Karayolu Taşıma Servisimiz ile Gönderin

İspanya kargolarınızı karayolu ile göndermek geç teslimat sorunlarını gündeme getirse de iclogi minivan servis ile uçak hızında teslimatlar gerçekleştiriyoruz. Iclogi ile İspanya kargolarınızı uluslararası karayolu taşımacılığında ekspres ve çok hızlı teslimatlar ile güvenle taşıyoruz. İspanya'ya kargo göndermenin en zahmetsiz ve ucuz yolu olarak Iclogi ekspres karayolu servisimizi kullanın ve hem zamandan hem de maliyetlerden tasarruf edin.

İspanya Hava Kargo

İspanya'ya Hızlı gitmesi gereken tüm kargolarınızı uçakla port to port veya ekspres kurye hizmetimizle İspanya ekspres gönderimlerinizi uygun fiyata ve iclogi'nin teknolojik altyapısı sayesinde zahmetsizce halledin. Iclogi panelden gönderinizi oluşturun ve size vereceğimiz rekabetçi fiyatlarla gönderilerinizi müşterilerinize ulaştırın. Iclogi ile gönderileriniz ışık hızında teslim ediliyor.

İspanya Kargo Teslimat

İspanya Yükünüzü Uygun Fiyat Avantajı İle Gönderin

Aciliyeti olmayan ve uygun fiyatla taşınmasını istediğiniz yükler iclogi kamyon servisimiz ile adresine güvenle teslim ediyor ve sorunsuz teslimat deneyimi sunuyoruz. Iclogi ile tüm İspanya yüklerinizi dilerseniz gümrük işlemlerini de üstlenerek taşıyor ve hem İspanya'daki müşterinize hem de size keyifli bir deneyim yaşatıyoruz. Uluslararası karayolu taşımacılığının hızlı yükselen markası iclogi farkı ile kargo/yük göndermek ve rekabetçi teklifler için hemen bizimle iletişime geçin.

İspanya Kargo Gönderimi
İspanya Ucuz Kargo

İspanya'ya Parsiyel veya Komple Kiralama Hizmetimiz ile Yüksek Güvenlikli Taşıma

Uluslararası karayolu taşınması gereken yüklerinizi hem iclogi TIR servisi hem de ekspres minivan servisimiz ile kısa süre içerisinde adresine teslim etmek için yola çıkıyor ve bu konuda ısrarlı hareket ediyoruz. Iclogi ile komple veya parsiyel araç kiralamaları için hemen iletişime geçerek rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Önemli Detaylar


İspanya Kargo Gönderimi

Türkiye'den İspanya'ya ve İspanya'dan Türkiye'ye yasal çerçeveler dahilinde hemen her ürünü rahatlıkla gönderebilir veya getirtebilirsiniz. Ülkemizden çokca alışveriş yapan ve ekonomik gelir düzeyi görece bizden daha iyi ve işçiliğin pahalı olmasından sebep ülkemizden sürekli tekstil ve mobilya gibi ana tüketim ürünleri ithal etmektedir. İspanya, ülkemize diğer AB ülkelerine göre nispeten uzaklığından dolayı genel olarak fiyatlar bir tık yüksek olsa da yine de çok yüksek değildir. Ortalama Kilo başı 3€ ile 5€ arası fiyat dolaylarında gönderim yapmak mümkündür. Bu fiyatlar yakıt fiyatlarında değişikliklere göre farklılık gösterebilmektedir.

İspanya Kargolarınızda Neden Iclogi'yi Tercih Etmelisiniz?

Iclogi ailesi olarak tecrübeli ekibimiz ve özmal araçlarımız ile taşımacılık gerçekleştiriyoruz ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak en iyi maliyet dengesi kurmaya çalışıyoruz. İspanya kargo servisimiz ile kargo gönderiminde profesyonel destek sunmak için her gün kendimizi geliştiriyor ve müşteriye özel taşıma ve hizmet yöntemleri geliştiriyoruz. Çünkü biliyoruzki müşteriyi anlamak ve ona özel çözümler üretmek bize daha çok bilgi birikimi olarak geri dönecek.

Sıkça Sorulan Sorular


İspanya Mobilya ve Ev Eşyası Gönderimi

Iclogi ile mobilya ve diğer ev eşyalarını göndermek çok kolaydır. Hergün uçak, haftada 3 kere Minivan, haftalık Tır çıkışlarımız ile eko ve ekspres çıkışlarımız ile sorunsuz teslimat hizmeti sağlamaktayız. Sürekli gönderim yaptığımız ülkelerin başında yer alan İspanya için gümrükleme ve kapıdan kapıya taşıma hizmetimiz için bizi arayabilir ve hemen fiyat alabilirsiniz.

İspanya Tekstil Gönderimi Nasıl Yapılır?

Gerek halı, kilim, perde gibi ev tekstil ürünleri, gerekse de kıyafet ve ayakkabı gibi kişisel kullanım ürünlerinizi de iclogi ile taşıtabilir zaman, maliyet, ve müşteri memnuniyeti açısından da optimum bir hizmet alabilirsiniz. Üstelik tüm gümrükleme ve ithalat, ihracat süreçlerini sizin yerinize hallederek kapınıza kadar sorunsuz bir teslimat sağlıyoruz.

İspanya Döküman / Evrak Gönderimi Nasıl Yapılır?

Davetiye, diploma, konşimento gibi evrak gönderimlerinizi iclogi'nin havayolu ekspres kargo seçeneği ile İspanya'ya 1 - 2 iş günü içerisinde ve çok uygun ücretlerle ulaştırabilirsiniz.

İspanya Kargo Teslimat Seçenekleri ve Süreleri Nasıl?

Ekonomi ve ekspres seçeneklerimiz ile İspanya'ya hemen her gün sevkiyat ve düşük maliyet avantajıyla gönderim yaparak gönderinizin teslimat sürelerini siz seçebilirsiniz.

İspanya'ya Minivan Araç Kiralama

Türkiye'den İspanya'ya yapacağınız ve 1100 kg 20m³ 'ü geçmeyen tüm gönderileriniz için komple kiralama yapabilir ve yükünüzün teslimatını ekspres olarak kapı teslim gerçekleştirebiliriz.

İspanya'ya Parsiyel Minivan Kiralama Ücretleri?

Parsiyel kiralamalarda İspanya için koli adedi veya kg bazlı çalışmalarımız mevcuttur. İster 1kg gönderin ister 1 ton gönderin size göre bir hizmetimiz her zaman mevcuttur. Ortalama teslimat süresi 4 ile 7 gün arasındadır. Bu süre gümrük kapılarının yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Fiyatlar yakıt fiyatlarına ve araç doluluk durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

İspanya'ya TIR Kiralama Ücretleri?

Tenteli veya sandal dorseli tır kiralama hizmetimiz ile yükünüz emin ellerde. Uzun süreli Avrupa tecrübesi olan şoförlerimiz ile yükünüzü güvenle İspanya'ya gönderebilir ve sorunsuz teslimatı deneyimleyebilirsiniz. Ortalama teslimat süresi 12 ile 18 gün arasındadır. Bu süre gümrük kapılarının yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Fiyatlar yakıt fiyatlarına ve araç tipine göre değişiklik gösterebilmektedir.

İspanya'ya Parsiyel TIR Kiralama Ücretleri

Parsiyel gönderim seçenekleri yapmak çoğu zaman en uygun maliyetli çözümlerden birisi olmaktadır. Ortalama teslimat süresi 18 ile 22 gün arasındadır. Bu süre gümrük kapılarının yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Parsiyel tır kiralama ücretleri araç tipine, doluluk durumuna ve yakıt fiyatlarına göre farklılık gösterebilir.

İspanya'ya Ekspres Gönderimi Kaç Günde Ulaşır?

Döküman, numune ve ilaç gibi hassas gönderiler için her zaman en doğru seçenek ekspres gönderimdir. Firmadan firmaya değişiklik gösterse de genelde 3 ile 6 gün arasında teslimat süreleri vardır.

İspanya'ya UPS İle Gönderim

UPS ile dünyanın her yerine olduğu gibi İspanya'ya da ekspres gönderim yapabilirsiniz. UPS 'in indirimli fiyatları ile göndermek için bizi arayabilirsiniz.

İspanya'ya DHL İle Gönderim

DHL ile dünyanın her noktasına olduğu gibi İspanya'ya da ekspres ve sigortalı taşıma seçeneği ile değerli evrak ve değerli madenlerinizi tam kaskolu şekilde gönderim yapabilirsiniz. DHL 'in indirimli fiyatları ile göndermek için bizi arayabilirsiniz.

İspanya'ya Fedex İle Gönderim

Fedex ile İspanya'ya gönderim yapmak diğer iki dünya devi firmaya göre biraz daha uygun maliyetlidir. Genellikle daha hacimli mallar fedex ile daha uygun ücretlerle gönderilir.

İspanya'ya Diğer Teslimat Seçenekleri

İspanya'ya DPD ile gönderim
İspanya'ya GLS ile gönderim
İspanya'ya TNT ile gönderim
İspanya'ya PTT ile gönderim

İspanya Kargo Takibi

Iclogi yaptığınız tüm gönderimlerinizi panel üzerinden almış olduğunuz benzersiz takip numaranız ile kolayca hem siz hem müşteriniz anlık olarak takip edebilmektedir. Bu yüzden gönderi yaparken bu tip farkları göz önünde bulundurarak karar vermenizde fayda bulunmaktadır.

0%