ic logi mavi logo
MENÜ
Belçika nakliye
Belçika kargo gönderimi

Belçika Kargo

Kargo göndermenin en mantıklı yolu iclogi ile tüm Belçika yüklerinizi uygun maliyetlerle ve hızlıca adrese teslimatını gerçekleştirebilir ve gönderimlerinizi güvenle yapabilirsiniz. Iclogi ile Belçikaya kargo göndermek için hemen bizimle iletişime geçebilir ve avantajlı fiyatlarla paket gönderebilirsiniz.

Iclogi ile Belçika Kargolarınızı Ekspres Karayolu Taşımacılığı Servisimizle Gönderin

Belçika'ya gidecek veya Belçika'dan gelecek tüm yükleriniz uçak hızındaki panelvanlarımızla adresinizden alınıyor ve adresinize teslim ediliyor. Iclogi uluslararası ekspres karayolu taşımacılığı servisimiz ile gönderilerinizi hızlı ve güvenli olarak taşıyoruz. Hemen fiyat teklifi almak için iletişime geçin.

İstanbuldan belçikaya kargo
Belçika uçak kargo

Belçika Hava Kargo

Belçika'ya hızlı gitmesi gereken gönderilerinizi port to port veya door to door şeklinde teslimatlarını gerçekleştiriyor ve tüm yükünüzü sırtınızdan alıyoruz. Belçika'ya gidecek kargonuz ne olursa olsun döküman, koli veya daha büyük hacimli gönderilerinizi Iclogi'nin Belçika hava kargo servisi ile gönderebilirsiniz.

Belçika Kargolarınızı Uygun Fiyatlarla Teslim Ediyoruz

Toptancı ve imalatçılar için geliştirmiş olduğumuz iclogi kamyon ve tır servisimiz ile tüm yükünüzü güvenle taşıyoruz. Iclogi ile kargolarınızı uygun maliyetlerle ve ekonomik olarak adresten alıyor ve adrese teslim ediyoruz. Iclogi kamyon servisimizden hemen fiyat alın.

Belçika ucuz kargo
Belçika parsiyel

Belçika Parsiyel Servisimizle Tüm Yükünüzü Üstümüze Alıyoruz

Belçika'ya kargolarınızı Iclogi parsiyel gönderim servisimiz taşıtabilir ve yükünüzü güvenle adrese teslimatını gerçekleştirebilirsiniz. Iclogi ile Belçika İhracatlarınız güvenli ve hızlı bir şekilde taşınır ve sorunsuzca adresinize teslim edilir. Hemen Belçika parsiyel fiyatı almak için bizimle iletişime geçin.

Önemli Detaylar


Belçika'ya Kargo Gönderirken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Belçika kargolarınızı göndermeden önce iyi bir araştırma yapmalı ve gümrük prosedürlerini ve çıkacak vergi oranlarını önceden bilmeniz ve alıcınızda bu konu da anlaşarak göndermeniz doğru olacaktır. Belçika'ya kargo gönderirken dikkat edilmesi gerekenler gönderim şeklinize ve yükünüzün tipine göre değişiklik gösterse de yapılacak çözüm işinin uzmanı bir gümrükçü ve lojistik firması ile çalışmanız işinizi çok kolaylaştıracaktır.

Belçika'ya Neler Gönderilebilir veya Neler Gönderilemez?

Türkiye'de üretilen ürünlerin tamamını göndermeniz mümkündür ancak belirli yasal sınırlar çerçevesinde mümkündür. Örneğin imitasyon ürünler, tütün ve tütün ürünleri, alkol ve alkol içeren ürünler gibi bazı ürünlerin uluslararası kargo olarak gönderilmesi yasaktır. Bu tip ürünler özel izinlerle ve özel taşıma prosedürleri ile taşınabilmektedir. Bu ürünler dışında mobilyalar, tesktil ürünleri ve tabelalar gibi bir çok ürün rahatlıkla taşınabilmektedir.

0%