ic logi mavi logo
MENÜ
Slovenya Nakliye
Slovenya Koli Kargo

Slovenya Kargo

Slovenya'ya göndereceğiniz tüm kargolarınızı Iclogi'nin basit kargo arayüzünü kullanarak hemen konşimento oluşturabilir ve teklif alabilirsiniz. Iclogi Slovenya paketlerinizi uluslararası karayolu ve havayolu taşımacılığı servisleri ile tüm süreci sorunsuz ve hızlıca organize ederek problemsiz teslimatını gerçekleştirir.

Slovenya Kargo İstanbul

Iclogi Slovenya Minivan Servisi

Iclogi Slovenya minivan servisi ile koli bazlı veya komple araç kiralamalarınızda en hızlı nakliye çözümlerinden birisidir. Acil gitmesi gereken ve hassas mallarınızı Iclogi minivanları ile sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Slovenya Hava Kargo & Ekspres Kurye

Slovenya'ya gidecek hava kargo ihracatlarınızı veya döküman, evrak, mektup, diploma ve numune gibi ekspres kurye ile gönderilmesi gereken kargolarınızı Iclogi hava kargo ve ekspres kurye ile uluslararası havayolu taşımacılığı hizmetimiz ile sorunsuzca teslimatını gerçekleştirebilirsiniz.

Slovenya Kargo Teslimat
Slovenya Paket Gönderme

Slovenya Nakliye

Slovenya uluslararası nakliye servisimiz ile tüm gönderilerinizi karayolu servisimiz ile gerçekleştirerek pürüssüz bir lojistik deneyimi sunuyoruz. Iclogi kamyon, tır, minivan ve tenteli araç seçenekleri ile Slovenya nakliyelerinizi adresine tam zamanında ulaştırır.

Önemli Detaylar


Slovenya'ya Nasıl Kargo Gönderilir?

Slovenya'ya kargo göndermek için numune kapsamındaki çıkışlar için proforma ile gönderimi yapılabilmektedir. Iclogi Slovenya'ya tüm nunume kapsamındaki çıkışlarınızı ister koli bazlı ister döküman veya numune tarzı gönderimlerinizi sorunsuzca teslimatını gerçekleştirebilir.

Slovenya İçin İhracat ve İthalat İşlemleri Nelerdir?

Slovenya'ya göndereceğiniz ihracat yükleriniz standart prosedürlerle taşınması gerekmektedir. Gönderilecek eşyaların faturası, proforması ve ihracat beyannamesi ile taşınması gerekmektedir. Ayrıca Slovenya'da ithalat işlemlerini Slovenya iç gümrük veya Suben merkez gümrükte tamamlanması gerekmektedir.

0%