ic logi mavi logo
MENÜ
dubai Uçak Kargo
dubai ucuz Kargo

Iclogi Dubai Kargo Servisi

Iclogi Dubai kargo servisi ile yapacağınız tüm gönderilerinizi ekonomik fiyatlarlar ve ekspres servis ile kapı teslim taşıyor ve kaliteli bir lojistik hizmeti veriyoruz. Iclogi ile yapacağınız tüm gönderimlerin gümrük işlemleri ve gümrükleme prosedürlerini de biz üstleniyor ve size hiç bir iş bırakmadan malınızı adresinize ulaştırıyoruz. Türkiye'den Dubai'ye yapacağınız tüm gönderilerinizi Iclogi kalitesi ve güvenilir hizmet ağı ile kapı teslim taşıyoruz.

  • Panele kayıt olun
  • Gönderici ve alıcı bilgilerini doldurun
  • Yük bilgilerinizi girin
  • Teklif alın
Dubai Kargo Teslimat
Dubai ihracat

Iclogi ile Dubai'ye Kargo Göndermenin Avantajları

Dubai kargolarınızı uçak hızında adresine teslim ediyor ve kesintisiz bir müşteri memnuniyeti sunuyoruz. Iclogi hava kargo ve ekspres kurye operasyonlarıyla siz de tüm Dubai gönderilerinizi Iclogi ile yapabilir ve Iclogi'nin mutlu müşterileri arasında yerinizi alabilirsiniz. Hemen fiyat teklifi alarak Dubai'ye kargo göndermeye başlayabilir ve sorunsuz teslimat deneyimi alabilirsiniz.

Dubai Hava Kargo Gönderimi ve Avantajları

Dubai kargolarınızı uçak kargo servisi ile göndermek pek çok noktada daha işlevsel ve günümüz tüketim hızına ve ticaretin yeniden şekillenmesinde daha hızlı aksiyon almak isteyen ve piyasa koşullarına ayak uydurmak isteyen firmalar için ön plana çıkmaktadır. Sürekli yeni modellerin üretildiği piyasa da neredeyse aylık bazda ürünlerin tamamının değiştiği bu piyasada siz de hızlı teslimat ile mallarınızı hemen raflarınıza dizebilir ve ticaretinize aksamadan devam edebilirsiniz. Iclogi Dubai kargo servisimizden kurumsal ve bireysel müşterilerimiz faydalanabilmektedir.

Dubai Ekonomik Kargo
Sıkça Sorulan Sorular


Dubai'ye kargo gönderirken yapılması gerekenler nelerdir?

Mallarınızı tek tek sayın ve bir liste hazırlayın,
Mallarınızı koliye koyun ve kapaklarını sıkıca bantlayın,
Hazırladığınız kolileri tartın ve üzerine ağırlıklarını yazın,
Hazırladığınız kolileri ölçün ve üzerine ölçülerini yazın,
Iclogi'ye hazırladığınız kolilerin ölçüleri ve ağırlıkları ile sistem üzerinden fiyat alın veya hemen arayarak teklif alın.

Dubai'ye kişisel eşyalarımı nasıl gönderebilirim?

Türkiye'den Dubai'ye kişisel eşyalarınızı Iclogi ile çok uygun fiyatlarla ve kolayca kapı teslim ulaştırabilirsiniz. Zati eşyalarınızı gönderirken yapmanız gerekenler mallarınızın bir listesi oluşturmak ve bizimle iletişime geçmek.

Türkiye'den Dubai'ye Neler Gönderebilirim?

Dubai'ye yasal sınırlar çerçevesinde hemen her şeyi göndermek mümkündür ve gümrük işlemlerini biz tamamladığımız için gümrükte takılma veya el konma gibi durumlar yaşamazsınız. Hemen Iclogi ile Dubai'ye mal göndermeye başlayabilir ve kaliteli hizmet alabilirsiniz.

dubai kargo
Nakliye Maliyetlerinden Tasarruf edin

Formu doldurun ve birkaç dakika içerisinde size özel teklifler ile ihtiyacınıza uygun seçenekler hazırlayıp size dönüş sağlayalım.

Sınır Ötesine Teslimatın Keyfini Çıkarın


Sorunsuz teslimat deneyimi için sunduğumuz bazı hizmetlerimizi kontrol edin.
dubai kargo mal taşımacılığı


Kargo Taşımacılığı

Kargo ve ihracat yükleriniz için ekspres ve ekonomik çözümlerimizle her zaman yanınızdayız.

dubai kargo gümrük


Gümrük İşlemleri

Türkiye'deki tüm gümrük işlemlerinde sizlere destek oluyor ve sorunsuz deneyim yaşatıyoruz.

dubai kargo lojistik


Lojistik Çözümleri

Hem hava, hem kara, hemde denizyolu lojistiğinde sürekli kendimizi geliştiriyoruz.

dubai kargo transit


İthalat & İhracat

Türkiye'den yapacağınız ihracatlarınızı ve Tüm ithalatlarınızı ekspres teslim ediyoruz.

Önemli Bilgiler

Dubai Kargo Gönderimi

Dubai'ye kargo gönderirken Iclogi'den fiyat almadan kargo göndermeyin. Uluslararası hava ve karayolu taşımacılığı firması olan Iclogi ile Türkiye'den Dubai'ye yapacağınız gönderimlerde size en uygun maliyetlerle hizmet vermekte olup tüm yükünüzü omuzlarınızdan almaktadır.

Dubai'ye Kargo Gönderenlerin Bilmesi Gerekenler Nelerdir?

Dubai'ye kargolarınızı hazırlarken yapılması gerekenler arasında alıcı adres ve kimlik bilgileri, gönderici adres ve kimlik bilgileri ve kolilere koyduğunuz ürünlerin listesi ile Dubai'ye ihracatınızı yapabilir ve güvenilir bir lojistik hizmeti alabilirsiniz.

Dubai Ucuz Kargo

Kargo sektöründe fiyatlar genelde kilogram ve hacim arttıkça birim maliyet aşağıya gelmektedir. Iclogi ile yapacağınız tüm gönderileri ufak pakette olsa büyük ağırlıkta ve hacimli mallarda olsa size en uygun teklifi verir ve mallarınızın güvenle teslim olduğundan emin olur.

Dubai Kargo Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Yapacağınız gönderinin ağırlığı ve hacmi ödeyeceğiniz kargo fiyatını doğrudan etkilemektedir. Bu sebeple mallarınız ne kadar çok olursa ödeyeceğiniz tutar kg/desi başına daha da aşşağıya gelmektedir. Dubai'ye yapacağınız gönderi için hemen iclogi'yi arayarak fiyat alabilirsiniz.

0%