ic logi mavi logo
MENÜ
Rusya Uçak Kargo
Rusya ucuz Kargo

Iclogi Rusya Kargo Servisi

Rusya kargo gönderimleriniz Iclogi lojistiğin her alanında olduğu gibi kaliteli ve güvenilir uluslararası kargoculuk anlayışı ile yanınızda. Tüm Rusya gönderimleriniz de ister perakende ister toptan tüm ihracat ve kargo yüklerinizi kapı teslim taşıyoruz. Iclogi uluslararası lojistik sektörü denince akla ilk gelen isimler arasında hafızalara her zaman güvenilir ve hızlı olarak kazınmıştır.

  • Panele kayıt olun
  • Gönderici ve alıcı bilgilerini doldurun
  • Yük bilgilerinizi girin
  • Teklif alın
Rusya Kargo Teslimat
Rusya ihracat

Iclogi ile Rusya'ya Kargo Göndermenin Avantajları

Rusya gönderilerinizi uçakla veya karayolu servisimiz ile kapıya teslim şeklinde taşıyor ve yüksek müşteri memnuniyeti yaşatıyoruz. Rusya hem ülkemize yakınlığı hem de vize problemi olmaması sebebiyle ülkemiz ile ticari ilişkiler anlamında çok sıkı ilişkiler içerisindedir. Iclogi ile Rusya'ya yapacağınız tüm gönderilerde gümrükleme ve diğer konularda her zaman yanınızdadır.

Rusya Hava Kargo Gönderimi ve Avantajları

Bireysel paketlerinizi ve acil gönderilerinizi iclogi Rusya uçak kargo servisi ile gönderebilir ve hızlı bir lojistik deneyimi yaşayabilirsiniz. Iclogi ile küçük ölçekli mallar ve acil mallar bir hafta içinde Rusya'da kapı teslim şeklinde taşıyor ve paketlerinizi gümrük işlemleri tamamlanmış şekilde teslim ediyoruz.

Rusya Ekonomik Kargo
Rusya ihracat

Iclogi ile Rusya'ya Kargo Göndermenin Avantajları

Rusya gönderilerinizi uçakla veya karayolu servisimiz ile kapıya teslim şeklinde taşıyor ve yüksek müşteri memnuniyeti yaşatıyoruz. Rusya hem ülkemize yakınlığı hem de vize problemi olmaması sebebiyle ülkemiz ile ticari ilişkiler anlamında çok sıkı ilişkiler içerisindedir. Iclogi ile Rusya'ya yapacağınız tüm gönderilerde gümrükleme ve diğer konularda her zaman yanınızdadır.

Rusya Kargolarınızı Ekonomik ve Güvenli Taşıyalım

Rusya'ya yapacağınız kargo gönderimlerinin ekspres taşınmasına ihtiyaç yoksa Iclogi karayolu servisi ile ekonomik fiyatlarla gönderebilir ve ucuz fiyatlı Rusya kargosu gönderme imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz. Rusya karayolu taşımacılığı servisimizden hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimiz faydalanabilmektedir.

Rusya Kargo Teslimat
Sıkça Sorulan Sorular


Rusya'ya kargo gönderirken yapılması gerekenler nelerdir?

Mallarınızı tek tek sayın ve bir liste hazırlayın,
Mallarınızı koliye koyun ve kapaklarını sıkıca bantlayın,
Hazırladığınız kolileri tartın ve üzerine ağırlıklarını yazın,
Hazırladığınız kolileri ölçün ve üzerine ölçülerini yazın,
Iclogi'ye hazırladığınız kolilerin ölçüleri ve ağırlıkları ile sistem üzerinden fiyat alın veya hemen arayarak teklif alın.

Rusya'ya kişisel eşyalarımı nasıl gönderebilirim?

Türkiye'den Rusya'ya kişisel eşyalarınızı ve bavullarınızı Iclogi ile çok uygun maliyetlerle ve kolayca kapı teslim hizmetimizle adresine ulaştırabilirsiniz. Kullanılmış kıyafet ve diğer eşyalarınızı gönderirken yapmanız gerekenler mallarınızın bir listesi oluşturarak hemen bizi arayın.

Türkiye'den Rusya'ya Neler Gönderebilirim?

Rusya'ya yasal sınırlar çerçevesinde hemen her şeyi göndermek mümkündür ve gümrük işlemlerini biz tamamladığımız için gümrükte takılma veya el konma gibi durumlar yaşamazsınız. Hemen Iclogi ile Rusya'ya mal göndermeye başlayabilir ve kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Rusya'ya kargo
Nakliye Maliyetlerinden Tasarruf edin

Formu doldurun ve birkaç dakika içerisinde size özel teklifler ile ihtiyacınıza uygun seçenekler hazırlayıp size dönüş sağlayalım.

Sınır Ötesine Teslimatın Keyfini Çıkarın


Sorunsuz teslimat deneyimi için sunduğumuz bazı hizmetlerimizi kontrol edin.
Rusya'ya tekstil taşımacılığı


Kargo Taşımacılığı

Kargo ve ihracat yükleriniz için ekspres ve ekonomik çözümlerimizle her zaman yanınızdayız.

Rusya gümrük


Gümrük İşlemleri

Türkiye'deki tüm gümrük işlemlerinde sizlere destek oluyor ve sorunsuz deneyim yaşatıyoruz.

Rusya lojistik


Lojistik Çözümleri

Hem hava, hem kara, hemde denizyolu lojistiğinde sürekli kendimizi geliştiriyoruz.

Rusya ucuz kargo


İthalat & İhracat

Türkiye'den yapacağınız ihracatlarınızı ve Tüm ithalatlarınızı ekspres teslim ediyoruz.

Önemli Bilgiler

Rusya Kargo Gönderimi

Rusya kargoları uluslararası taşıma şeklinde taşındığı için gümrükleme ve diğer tüm uluslararası taşımacılık kanunlarına tabidir. Iclogi ile yapacağınız Rusya gönderimlerinizde gümrükleme ve Rusya'da iç nakliye çözümlerini tamamını biz üstlendiğimiz için size ve alıcıya her hangi bir ek prosedür ile uğraştırmadan mallarınızı kapı teslim gönderiyoruz.

Rusya'ye Kargo Gönderenlerin Bilmesi Gerekenler Nelerdir?

Rusya'ya göndermek için hazırlamış olduğunuz paketlerinizin üzerine iclogi panel üzerinden kayıt olarak aldığınız müşteri kodunuzu yazmaya dikkat edin. Bunun yanı sıra müşteri kodunuz ile birlikte alıcı ad, soyad, telefon numarası ve adres bilgilerini de bize bildirdiğinizde kargolarınızı sorunsuz bir şekilde alıcıya teslim ediyoruz.

Rusya Ucuz Kargo

Lojistik standartlarından dolayı mal hacmi veya ağırlığı arttıkça kargo maliyetleriniz de aşşağıya düşmektedir. Ancak perakende gönderileriniz için de iclogi'de size göre bir çözüm her zaman mevcuttur. Iclogi ile ister toptan ister perakende gönderiyor olun size göre bir çözüm her zaman mevcuttur.

Rusya Kargo Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Rusya nakliyelerinizi hesaplarken ağırlık, kap adedi ve kap ölçüsü gibi detaylar ile birlikte hemen teklif alabilir ve en uygun maliyetler ile Rusya kargolarınızı kapı teslim gönderebilirsiniz. Iclogi'den teklif almak için mail gönderebilir veya hemen arayarak teklif alabilirsiniz.

0%