ic logi mavi logo
MENÜ
Araç Hollanda
Hollanda Koli Kargo

Hollanda Kargo

Türkiye'den Hollanda'ya kargo göndermek uçak bileti almak kadar kolay ve çok hızlı. Iclogi'nin ekspres minivan servisi ile uluslararası karayolu taşımacılığı hiç bu kadar kolay ve zahmetsiz olmamıştı. Yükünüzü Hollanda'ya karayolu ile gönderin ve hem zamandan hem maliyetlerden tasarruf edin.

Almanya Kargo İstanbul

Iclogi İle Hollanda Karayolu İle Kargo Göndermenin Avantajları

E-ticaretin yaygınlaştığı günümüzde internet üzerinden yapılan satışlardaki en büyük problem gümrük işlemlerinin karışıklığı yüzünden zaman almasıdır. Hollanda'ya iclogi ile kargo göndererek hem yoğun gümrük prosedürlerinin önüne geçin hemde ön görülemeyen maliyetlerin önüne geçin. Ayrıca karayolunda ilk akla gelen taşıma yönteminin tırla olduğunu varsayıyorsanız yanılıyorsunuz. Iclogi minivan servisi ile gönderileriniz uçak kadar hılzı teslimatın ve güvenilir karayolu taşımacılığını tadını çıkarın. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin!

Hollanda Kargolarınızı Düşük Maliyetle ve Güvenle Taşıyalım

Toptan satıcılar ve alıcılar için oluşturmuş olduğumuz iclogi tır servisi ile tüm gönderilerinizi uygun maliyetler ile teslimatını gerçekleştiriyoruz. Iclogi ile uluslararası karayolu taşımacılığı hem güvenli hemde çok düşük maliyetlidir. Iclogi Tır servisinden fiyat almak için hemen bizimle iletişime geçerek gerekli bilgileri alabilir ve Hollanda'ya kargo göndermeye başlayabilirsiniz.

Hollanda Kargo Teslimat
Hollanda Ucuz Kargo

Iclogi Hollanda Karayolu Parsiyel Taşıma Servisinin Avantajları

Gönderinizin büyüklüğü ve hacmi ne olursa olsun iclogi'de size göre bir çözüm her zaman mevcuttur. Hollanda parsiyel yükleriniz ve komple araç ihtiyaçlarınız için kiralama yapabilir ve dilerseniz gümrük işlemleri için de yardımcı olabiliriz. Detaylı bilgi için bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Hollanda Kargo Gönderimi

Hollanda'ya kargo göndermek için bir çok alternatif mevcuttur. Göndereceğiniz yükün ne olduğu bu seçenekleri değerlendirirken önem kazanmaktadır. Bu konuda gümrükçünüzden ve bizim gibi lojistik firmalarından destek almanızı şiddetle tavsiye ediyor ve biz de iclogi ailesi olarak size bu konu da destek olmaktan mutluluk duyuyoruz. Göndereceğiniz yükü örneğin: mobilya, giyim ürünleri, perde, davetiye vb. gibi ne olduğunu bizimle paylaştığınız takdirde havayolu mu yoksa karayolu mu taşınacağına birlikte karar verebiliriz.

Hollanda Mobilya Gönderimi

Avrupa genelinde işçiliğin pahalı oluşu, bir ürün alırken fiyatının üretilen ürünün gerçek değerinden çok pahalıya satılmasına sebep olmaktadır. Günümüzde hal bölye olunca orada yaşayan tüccarlar ve vatandaşlar bireysel ithalat yöntemiyle başka ülkelerden mal almaya başlamışlardır. Hollanda nispeten ülkemize yakın oluşu ve Türkiye'de işçiliğin ucuz olmasından dolayı ülkemizden hem gurbetçi vatandaşlarımız hem de Hollanda'nın kendi halkı ülkemiz ürünlerine fazlaca rağbet göstermektedir. Bu ürünlerin başında da mobilya ve ev tekstil ürünleri gelmektedir. Ülkemizden yapılan mobilya ve ev tesktil ürünleri alışverişlerinin Türkiye'den ihracat ve Hollanda'dan ithalat işlemleri yapılması gerekmektedir. Bu konuda destek alabilecekleri güvenilir lojistik firmalarıyla çalışmak büyük önem kazanmaktadır. Iclogi hem Türkiye'de hem Avrupa'nın bir çok noktasında bu işleri alıcı ve satıcı adına yürüttüğü bir çok anlaşmalı kurum ve iş ortağı ile çalışmaktadır. Bu sayede hem fazlasıyla presedür içerin gümrük masraflarından kurtulabilir hem de en uygun maliyetlerle yükünüzü evinize kadar taşıtabilirsiniz.

Hollanda Tekstil Gönderimi

Gerek halı, kilim, perde gibi ev tekstil ürünleri, gerekse de kıyafet ve ayakkabı gibi kişisel kullanım ürünlerinizi de iclogi ile taşıtabilir zaman, maliyet, ve müşteri memnuniyeti açısından da optimum bir hizmet alabilirsiniz.
Gerek halı, kilim, perde gibi ev tekstil ürünleri, gerekse de kıyafet ve ayakkabı gibi kişisel kullanım ürünlerinizi de iclogi ile taşıtabilir zaman, maliyet, ve müşteri memnuniyeti açısından da optimum bir hizmet alabilirsiniz.

Hollanda Döküman Gönderimi

Davetiye, diploma, konşimento gibi evrak gönderimlerinizi iclogi'nin havayolu ekspres kargo teslimat seçeneğini kullanarak Hollanda'ya 1 - 2 iş günü içerisinde ulaştırabilirsiniz.

Hollanda'ya Tabela Göndermek

Boyut fark etmeksizin tüm tabelalarınızı gümrük prosedürleri tamamlanmış olarak Hollanda'da adrese iclogi ile ulaştırın ve işinize hız katarak zamandan tasarruf edin.

Teslimat Seçenekleri

Yurtiçi kargo taşımacılığında olduğu gibi, uluslararası kargo taşımacılığında da bir çok taşıma alternatifi mevcuttur. Bunlardan en çok tercih edilen yol ise mevzu ülke Hollanda olunca karayolu ilk akla gelen taşıma biçimidir. Ancak taşınacak yükün ne olduğu en başta belirttiğimiz gibi ne olduğu taşıma tercihinde de büyük önem taşımaktadır. Iclogi, Türkiye'den Hollanda'ya minivanlar ile karayolu taşımacılığı ile ekspres teslimat hizmeti vermektedir. Hollanda'nın ülkemize yakınlığı sebebiyle ve gümrükteki yoğun tır sıralarına katılmadığı için minivanlar günümüzde karayolu taşımacılığında her geçen gün önem kazanmaya devam etmektedir. Hızlı teslimat imkanı sayesinde gerek gümrük sıralarında sebeple geç kalan yükler, iptal olan sipariş sorunları da ortadan kalkmaktadır.

Hollanda'ya Kargo Teslimat Süreleri

Havayolu ekspres kargo 1 - 2 iş günü
Hava kargo 1 iş günü
Minivan ekspres kargo 2 - 4 iş günü
Tır kargo 12 - 20 iş günü

Hollanda Kargo Takip

Iclogi ile yapacağınız tüm paketlerinizi iclogi takip sayfasından size verilen takip numarasıyla anlık olarak kontrol edebilir ve paketinizin bize ulaşmasından teslim olmasına kadar online olarak canlı takip edebilirsiniz.

0%