ic logi mavi logo
MENÜ
Katar Uçak Kargo
Katar Koli Kargo

Iclogi ile Katar Kargo Gönderimi

Jeopolitik konumu ve ülkemizle iyi siyasi ilişkilerinden dolayı, Katar ile aramızdaki ticaret hacmi her geçen gün artmaktadır. Ülkenin doğal zenginliklerinden dolayı ciddi bir servete sahiptir. Bu durum e-ticaret ve toptan sektörünün dikkatini de çekmiş olacak ki Katar ile ticaret yapmak isteyenlerin sayısında birhayli artış söz konusu. Katar coğrafi konumundan dolayı bilinen büyük kargo firmaları için ters bölge olduğundan dolayı UPS, Fedex ve DHL gibi uluslararası kargo firmalarında fiyatlar biraz pahalı kalabilmektedir. Uygun fiyatlı gönderim avantajı sunan firmaları sizin için listeledik ve içlerinden en iyileri ile sizin için anlaşmalarımızı tamamladık. Siz de avantajlı fiyatlarla gönderim yapmak için panele hemen kaydolabilirsiniz.

Katar Kargo İstanbul

Katar'a Kargonuzu iclogi ile Gönderin ve Tasarruf Edin!

Iclogi ile Katar'a paket gönderme servisimizden hem bireysel müşterilerimiz hemde kurumsal (şirket) müşterilerimiz faydalanabilirler. Türkiye'den Katar'a iclogi ile uluslararası lojistik hizmetinden uygun fiyat avantajı ile faydalabilir ve hem zamandan hemde maliyetten tasarruf edebilirsiniz. Iclogi ile Katar gönderimlerinizi güvenle gönderebilir ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Önemli Bilgiler

Katar 'a Ekonomik Kargo Nasıl Gönderilir?

UPS, DHL ve Fedex gibi bilinen firmalar ile gönderim her zaman akla ilk gelen seçenek olsa da bunların dışında da bazı firmalar ortadoğu özelinde iyi iş çıkarabilmektedir. Alternatif gönderim metodları arasında yine hava kargo ve denizyolu ile gönderim imkanı vardır.

Katar 'a Hızlı Kargo Nasıl Gönderilir?

Yurtdışı kargo paketinizi hızlı göndermek için ilk başvuracağınız yol hava kargodur. Burada dikkat edilmesi gereken husus seçim yapacağınız taşıma operatörünün uçuş sıklığıdır. Katara'a ekspres kargo göndermeye ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçerek paketinizi en hızlı şekilde ulaştırabilirsiniz.

Katar 'a UPS İle Gönderim

UPS kargo Katar gibi ortadoğu ülkelerine aktarmalı uçuşlar düzenlemektedir. Aktarma sırasındaki yoğunluğun durumuna göre 3 ile 5 gün arasında bir teslimat süresi bulunmaktadır.

Katar 'a DHL İle Gönderim

DHL kargo Katar gibi ortadoğu ülkelerine aktarmalı uçuşlar düzenlemektedir. Aktarma sırasındaki yoğunluğun durumuna göre 4 ile 7 gün arasında bir teslimat süresi bulunmaktadır.

Katar 'a Fedex İle Gönderim

Fedex kargo Katar gibi ortadoğu ülkelerine aktarmalı uçuşlar düzenlemektedir. Aktarma sırasındaki yoğunluğun durumuna göre 3 ile 6 gün arasında bir teslimat süresi bulunmaktadır.

Katar 'a Aramex İle Gönderim

Aramex kargo Katar gibi ortadoğu ülkelerine aktarmalı uçuşlar düzenlemektedir. Aktarma sırasındaki yoğunluğun durumuna göre 6 ile 12 gün arasında bir teslimat süresi bulunmaktadır.

Katar 'a PTT İle Gönderim

PTT kargo Katar gibi denizaşırı ülkelere teslimat hizmeti vermektedir. Teslimat süreleri tahmini olarak 3 hafta ile 6 hafta arasındadır. Tabiki PTT kargonun nispeten ekonomik fiyatlarını da göz önüne aldığımız da bu teslimat süreleri oldukça normal karşılanmalıdır. Ancak PTT bir devlet firması da olsa uluslararası işlemlerde kur bazlı oynama söz konusu olmaktadır.

Katar Kargo Ücretleri

Sizin de bildiğiniz gibi uluslararası kargo fiyatlarına Türk lirası ile bakmak yanıltıcı olabilir. Ancak gönderdiğiniz yüke ve seçtiğiniz taşıyıcı şirkete göre değişiklik gösterse de Döküman için 19€ ya da daha büyük gönderiler için Kg başı 3,5€ gibi fiyatlar konuşulmaktadır.

Katar Kargo Takibi

Yurtdışına giden veya yurtdışından gelen paketlerinizi, paketinizi taşıyan firmaların web sitelerinden veya arayarak da takip edebilirsiniz. Diyelim ki UPS ile giden bir paketin takibini yine UPS 'in web sitesi üzerinden yapabilir veya UPS 'yi arayabilirsiniz.

Katar'a Kargo Göndermek Ne Kadar Sürer

Havayolu ekspres kargo 2 - 7 iş günü
Hava kargo 1 iş günü

Hizmet Verdiğimiz Diğer Ülkeler

0%