ic logi mavi logo
MENÜ
Araç Almanya
Almanya Koli Kargo

Almanya Kargo

Iclogi ile Almanya'ya gidecek kargonuzu veya Almanya'dan gelecek yükünüzü uçak kadar hızlı minivan araçlar ile ekspres ve güvenli teslimatın tadını çıkarın. Üstelik ekonomi seçeneğimiz ile uygun maliyetlerle yükünüzü güvenle teslim ediyoruz. Dilerseniz hem Almanya'da hem Türkiye'de tüm gümrük işlemlerini de biz hallediyoruz.

Almanya Ekspres Karayolu Kargo Avantajları

Almanya karayolu kargo taşımacılığındaki geç teslimat sorunlarını ortadan kaldırdık. Uçak kadar hızlı panelvan araçlarımız ile müşterilerinize kargolarınızı çok hızlı teslim ettirebilirsiniz. Üstelik müşterilerinizi yoğun gümrük prosedürleri ile uğraştırmadan ve nerdeyse uçak kargo ile aynı zamanda teslimat hızı ile çok hızlı şekilde teslimat gerçekleştiriyoruz.

Almanya Kargo İstanbul
Almanya Kargo Teslimat

Almanya Hava Kargo

Almanya'ya hızlı ve acil gitmesi gereken kargolarınızı iclogi hava kargo veya ekspres kurye hizmetimiz ile tüm Almanya geneline 24 ile 48 saat arasında teslimatını gerçekleştiriyoruz. Acil gitmesi gereken ürünler için unutulan anahar, döküman, dosya, mektup, pasaport gibi gönderiler olabilir. Iclogi ekspres kargo ile Almanya'ya hemen şimdi paket gönderebilir ve sorunsuz teslimat deneyimi yaşayabilirsiniz.

Almanya Kargolarınızı Ekonomik ve Güvenli Taşıyalım

Ekspres taşınmasına ihtiyaç olmayan yüklerinizin iclogi ile ekonomik ve ucuz olması için hizmetinize sunmuş olduğu Almanya ekonomik kargo hizmetimiz ile paketlerinizi güvenli ve uygun fiyatlarla gönderin. Iclogi karayolu servisi ile tüm gönderileriniz için bir çözümümüz her zaman mevcuttur. Hemen teklif almak için bizimle iletişime geçin.

Almanya Kargo Teslimat
Almanya Ucuz Kargo

Iclogi Almanya Karayolu Parsiyel Taşıma Servisinin Avantajları

Karayolu taşımacılığının en büyük eksilerinin başında geç teslimat problemleri, takip edilememesi, gümrük işlemlerinin karmaşık ve pahalı oluşu gibi sıralayabiliriz. Ancak iclogi ile tüm bunlar geride kaldı. Almanya'nın her noktasına Türkiye'den çıktıktan sonra en geç 3 - 4 iş gününde teslimat gerçekleştiriyoruz ve gönderilerinizin her an nerede olduğunu görebileceğiniz online takip sistemimiz sayesinde her an gönderilerinizin nerede olduğu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Türkiye ve Almanya Gümrük İşlemleri

Iclogi ile göndereceğiniz tüm kargolarınızın dilerseniz gümrüklemesini biz üstlenebilir ve tüm gümrük prosedürleri halledilmiş ve sorunsuz bir şekilde uçtan uca lojistik hizmeti alabilirsiniz. Gümrükleme hizmetimizden hem kurumsal hem bireysel müşterilerimiz faydalanabilir ve sorunsuz lojistik deneyimi yaşayabilirler. Gümrüklemesi tamamlanmış ve vergileri ödenmiş şekilde kargo göndermek için hemen bizimle iletişime geçin.

Almanya Gümrük İşlemerleri ve Vergisi
Önemli Detaylar


Almanya Kargo Teslimatı

Yurtiçi kargo taşımacılığında olduğu gibi, uluslararası kargo taşımacılığında da fazlaca alternatifi mevcuttur. Bunlardan en çok tercih edilen yol ise mevzu ülke Almanya olunca karayolu ilk akla gelen taşıma biçimidir. Iclogi, Türkiye'den Almanya'ya minivanlar ile karayolu taşımacılığı ile ekspres teslimat hizmeti vermektedir. Almanya'nın ülkemize yakınlığı sebebiyle ve gümrükteki yoğun tır sıralarına katılmadığı için minivanlar günümüzde karayolu taşımacılığında her geçen gün önem kazanmaya devam etmektedir. Hızlı teslimat imkanı sayesinde gerek gümrük sıralarında sebeple geç kalan yükler, iptal olan sipariş sorunları da ortadan kalkmaktadır.

Almanya Minivan Komple Veya Parsiyel Kiralama

Hem parsiyel, hem de komple kiralama taşınacak yükün ağırlığı ve hacmine göre mantıklı olduğu noktalar da mevcuttur. İhracat ve İthalat yükleriniz için en ekonomik fiyatlarla rezervasyon yapabilir ve iclogi rent a partial veya rent a truck servisinden faydalanabilirsiniz. Uluslararası karayolu taşımacılık için kiralayabileceğiniz 17m³ ile 26m³ arası değişen araçlarımız ile kiralama hizmetimizden faydalanabilir dilerseniz gümrük işlemlerini de bize bırakabilirsiniz. Bu hizmetimizden hem şirketler hem de bireyseller yararlanabilmektedir. Uluslararası lojistikte ilk akla gelen markalar arasında yerini alan iclogi ile hemen iletişime geçerek kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular


Almanya Amazon Depolarına Kargo Gönderimi

Almanya'daki Amazon (FBA) depolarına kargo göndermek iclogi ile mümkün. Üstelik sizi çoğu masraftan da korur. Almanya Amazon depolarına kargo gönderebilmek için karışık gümrük prosedürleriyle uğraşmadan gönderilerinizi Dortmund Amazon deposuna teslimatını güvenle ve hızlıca gerçekleştiriyoruz. Iclogi ile bir adım öne geçin. Iclogi E-ticaretin ve E-ihracatın profesyoneli.

Almanya Hızlı Kargo

Türkiye'den Almanya'ya hızlı gitmesi gereken numune, evrak, mektup, döküman gibi tüm kargolarınızı iclogi ekspres servis ile çok ucuza ve çok hızlı gönderebilirsiniz. Tüm Almanya'ya 24 ile 48 saat arası teslimat süresi ile en hızlı kargo gönderim servisi.

Almanya Ucuz Kargo

Türkiye'den Almanya'ya yapacağınız ticari veya şahıs gönderilerinizi daha ekonomik maliyetlerle tır ile taşımacılığını kapınıza kadar yapıyoruz. Tekstil, mobilya, deri ürünleri gibi yüklerinizi ekonomik çözümlerimiz ile Almanya en ucuz yolla ulaştırıyoruz. Tıpkı minivan araçlarda olduğu gibi dilerseniz tır komple kiralama, dilerseniz de parsiyel yükleriniz için kiralama hizmeti satın alabilirsiniz.

Almanya'ya Tabela Nasıl Gönderilir?

Tabela, matbaa ve diğer tüm reklam ürünleriniz için iclogi'nin 5 metre'ye ulaşan minivan araçları ve tır kargo seçenekleriyle kapıdan kapıya teslimat hizmeti vermektedir.

Almanya Mobilya Gönderimi

Gerek halı, kilim, perde gibi ev tekstil ürünleri, gerekse de kıyafet ve ayakkabı gibi kişisel kullanım ürünlerinizi de iclogi ile taşıtabilir zaman, maliyet, ve müşteri memnuniyeti açısından da optimum bir hizmet alabilirsiniz. Türkiye'den Almanya'ya mobilya göndermek için bizi arayabilirsiniz.

Almanya Tekstil Gönderimi

Gerek halı, kilim, perde gibi ev tekstil ürünleri, gerekse de kıyafet ve ayakkabı gibi kişisel kullanım ürünlerinizi de iclogi ile taşıtabilir zaman, maliyet, ve müşteri memnuniyeti açısından da optimum bir hizmet alabilirsiniz.

Türkiye'den Almanya Döküman ve Evrak Göndermek

Davetiye, diploma, konşimento gibi evrak gönderimlerinizi iclogi'nin havayolu ekspres kargo teslimat seçeneğini kullanarak Almanya'ya 1 - 2 iş günü içerisinde ulaştırabilirsiniz.

Türkiye'den Almanya Kargo

İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep, Antalya, Bursa başta olmak üzere tüm Türkiye'den Almanya'ya kargo göndermek iclogi ile çok kolay! Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

Almanya Kargo Takip

Bizimle yapacağınız gönderimlerinizi iclogi kargo portalının takip sayfasından size vereceğimiz takip numarasından anlık olarak sorgulayabilir ve paketinizin bize ulaşmasından teslim olmasına kadar canlı takip edebilirsiniz.

Almanya'ya Kargo Teslimat Süreleri

Havayolu ekspres kargo 1 - 2 iş günü
Hava kargo 1 iş günü
Iclogi Minivan ekspres kargo 2 - 4
Tır kargo 12 - 20 iş günü

Türkiye'den Almanya Döküman ve Evrak Göndermek

Davetiye, diploma, konşimento gibi evrak gönderimlerinizi iclogi'nin havayolu ekspres kargo teslimat seçeneğini kullanarak Almanya'ya 1 - 2 iş günü içerisinde ulaştırabilirsiniz.

0%