ic logi mavi logo
MENÜ

Yurtdışına Bavul Gönderimi

Iclogi ile basit ve hızlı bagaj gönderme hizmetleri için rezervasyon yapın. Bagajınızı yurtiçi veya yurtdışındaki başka bir destinasyona en düşük ücretlerle gönderin. Sistemimiz üzerinden bagajınızı veya valizinizi uluslararası nakliye için kayıt oluşturun ve hemen en iyi ve en ucuz hizmeti almak için bizi arayın. Panele kayıt olarak hemen bavulunuzu gönderin.

Yurtdışına Kargo İle Gidecek Bavul Nasıl Paketlenmelidir

Bavulunuza eşyalarınızı yerleştirdikten sonra fermuarın tamamen kapalı olduğundan emin olun ve eğer ki bavulunuzun orjinal kolisi elinizde ise içine yerleştirin. Orjinal kutusu yok ise yerine sağlam bir koli ayarlıyabilir veya bavulunuzu streç film ile kaplıyabilirsiniz. Uluslararası taşımacılıkta bagajınız gümrüğe tabi olacağı için gümrükte açılacaktır. Bunun için bagajınızı kitlememeniz büyük önem arz etmektedir. Aksi takdirde kilit yüksek ihtimalle kırılacak ve bavulunuza istemeden de olsa zarar gelebilmektedir. İçerisine koyduğunuz malzemelerin sallanmadığından emin olun ve bavulunuzun üzerinde etiket varsa etiketleri sökün. Üzerine panelden çıktısını aldığınız konşimentonuzu yapıştırdıktan sora kurye rezervasyonu yaparak adresinizden aldırabilirsiniz.

Hangi Ülkelere Bavul Gönderimi Yapabilirsiniz?

Bavulunuzu hemen hemen tüm ülkelere sorunsuz bir şekilde gönderimini yapabilirsiniz. Bavulunuzun teslimat adresi olarak ev, otel, kamp alanı veya başka herhangi bir konaklama adresine gönderebilirsiniz.

Bagaj nakliye hizmetlerimizden kimler yararlanabilir?

  • Sık seyahat edenler
  • Yurtdışındaki öğrenciler
  • İş seyahatinde olanlar
  • Gurbetçiler
  • STK'lar

Uluslararası Bagaj veya Bavul Göndermenin En Ucuz Yolu Nedir?

Iclogi Avrupa genelinde taşımacılığı kendisi üstlendiği için uygun maliyetler ile tüm bagajlarınızı kapınıza kadar teslim ettirebilirsiniz. Avrupa dışındaki ülkeler için ise dünyanın en bilinen markalarıyla anlaşmalarımız mevcut ve sizin için en düşük fiyatı vermeye her zaman hazır.

Bir Valizi Yurt Dışına Göndermenin Maliyeti Nedir?

Yurt içinde veya yurt dışında bir valiz göndermenin maliyeti, öğenizin boyutuna, gönderinizin menşeine ve varış noktasına ve ihtiyacınız olan aciliyete bağlıdır. Yurt dışına valiz ve bavul gönderme konusunda size her zaman en uygun çözümü bulacağımızdan emin olabilirsiniz.

Yurtdışındaki Otelime Önceden Valizimi Nasıl Gönderirim?

Bavulunuzu yurtdışındaki otelinize önceden göndermek çok basit; tek yapmanız gereken bagaj kurye hizmeti rezervasyonu yaparken alıcı bilgileri ile otel detaylarını doldurmak. Bilgileri doğru bir şekilde nasıl gireceğinizle ilgili daha fazla ayrıntı için otel teslimatları hakkındaki sayfamıza bakın . Bagaj gönderme hizmetini planlamadan önce, paketi kabul edeceklerini ve sizin için saklayacaklarını teyit etmek için lütfen otel resepsiyonunu bilgilendirin. Bagaj kurye hizmeti rezervasyonu yapıldıktan ve onaylandıktan sonra, sadece eşyanızı yukarıdaki tavsiyelerimize göre paketlemeniz ve teslim alınmasını beklemeniz yeterlidir.

Uluslararası Olarak Birden Fazla Bavulu Nasıl Gönderebilirim?

Rezervasyon işlemi sırasında yurt dışına göndermek istediğiniz valiz sayısını seçebileceksiniz. Her ürün ayrı ayrı karton kutularda paketlenmelidir. Her öğeye benzersiz bir takip numarası ve nakliye etiketi atanacaktır. Öğenizin varış noktasına güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için bir bavul veya çantayı nasıl paketleyeceğinize ilişkin yönergelerimizi iyice okuyun. .

Avrupa'ya Bavul Gönderimi

Tüm Avrupa'ya iclogi ile valizinizi istediğiniz ülkedeki her hangi bir adrese gönderebilirsiniz.

Dubai'ye Bavul Gönderimi

Tüm Arap ülkelerine bavullarınızı iclogi ile uygun maliyetlerle ister ekonomik ister ekspres servis ile gönderebilirsiniz.

Katar'a Valiz Gönderimi

Tüm Körfez ülkelerine bavullarınızı iclogi ile çok uygun maliyetlerle ister ekonomik ister ekspres servis ile gönderebilirsiniz.

Suudi Arabistan'a Bagaj Gönderimi

Tüm Ortadoğu ülkelerine bavullarınızı iclogi ile çok uygun fiyatlarla ister ekonomi ister ekspres servislerimiz ile gönderebilirsiniz.

ABD Valiz Gönderimi

Valizinizi en ekonomik biçimde ABD'ye ekspres olarak teslimatını gerçekleştirebilirsiniz.

İngiltere Bagaj Gönderimi

Bagajınızı en ekonomik biçimde İngiltere'ye ekspres olarak teslimatını gerçekleştirebilirsiniz.

0%