ic logi mavi logo
MENÜ
Fiyat Talep Formu

Iclogi Ortadoğu Kargo Servisi

Ülkemizin ihracatını en çok artırdığı bölgelerin başında ortadoğu ülkeri hatta en başında da körfez ülkeleri gelmektedir. Türkiye'den tüm ortadoğu ülkelerine ekonomik fiyatlarla kargolarınızı ekonomik fiyat avantajı ile gönderebilirsiniz. Iclogi ortadoğu kargo servisi uluslararası lojistiğin her alanında olduğu gibi burada da yanınızda. Üstelik yapacağınız tüm gönderiler ekspres kurye ile teslimatı sağlanmaktadır. Bu servisimizi hem şirketler hem de bireysellere hitap edecek şekilde organize edilmmiş olup herkese hitap etmektedir.

  • Panele kayıt olun
  • Gönderici ve alıcı bilgilerini doldurun
  • Yük bilgilerinizi girin
  • Teklif alın
Suudi Arabistan Kargo Teslimatı
Katar Kargo İstanbul

Iclogi ile Ortadoğu ve Körfez Ülkelerine Kargo Göndermenin Avantajları

Türkiye'den özellikle körfez ve ortadoğu ülkelerine ekspres kargo göndermek oldukça pahalı ve zahmetlidir. Iclogi Oradoğu kargo servisi ile tüm kargolarınızı hızlıca ve zahmetsizce ulaştırırsınız. Ekonomik fiyatlarla ekspres kargo göndermenin avantajlı ve profesyonel yolu iclogi ile mümkün. Hemen teklif almak ve kargo göndermeye başlamak için bizi arayabilir ve anlaşma yapabilirsiniz.

Dubai Kargolarınızı Ekspres Gönderin

Sadece Dubai'ye değil tüm körfez ülkerine kargolarınızı ekspres gönderin. Özellikle küçük paket ve perakende taşımacılıkta ekspres teslimat size her zaman artı puan olarak döner.

Kuveyt Kargo Teslimat
Nakliye Maliyetlerinden Tasarruf edin

Formu doldurun ve birkaç dakika içerisinde size özel teklifler ile ihtiyacınıza uygun seçenekler hazırlayıp size dönüş sağlayalım.

Sınır Ötesine Teslimatın Keyfini Çıkarın


Sorunsuz teslimat deneyimi için sunduğumuz bazı hizmetlerimizi kontrol edin.Kargo Taşımacılığı

Kargo ve ihracat yükleriniz için ekspres ve ekonomik çözümlerimizle her zaman yanınızdayız.
Gümrük İşlemleri

Türkiye'deki tüm gümrük işlemlerinde sizlere destek oluyor ve sorunsuz deneyim yaşatıyoruz.
Lojistik Çözümleri

Hem hava, hem kara, hemde denizyolu lojistiğinde sürekli kendimizi geliştiriyoruz.
İthalat & İhracat

Türkiye'den yapacağınız ihracatlarınızı ve Tüm ithalatlarınızı ekspres teslim ediyoruz.

Önemli Bilgiler

Ortodoğuya Ekspres Kargo Gönderimi

Ortodoğuya ekspres kargo gönderimi, günümüzde pek çok kişi ve kurum için önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Ortodoğu bölgesi, siyasi ve ekonomik açıdan stratejik bir konuma sahip olduğu için, bu bölgeye yapılan ticaret ve işbirliği faaliyetleri de artmaktadır. Bu nedenle, Ortodoğuya ekspres kargo gönderimi yapmak isteyenlerin, hangi kargo firmasını seçecekleri, hangi belgeleri hazırlayacakları, hangi gümrük işlemlerini takip edecekleri gibi konulara dikkat etmeleri gerekmektedir.

BAE Kargo Gönderme

Birleşik Arap Emirlikleri hem jeopolitik konumu hem de ekonomik durumu göz önüne alındığında satış yapılabilmesi en kolay görülen ülkelerin başında gelmektedir. BAE 7 Emirlikten oluşmaktadır. Bu emirlikler sırasıyla Abu Dabi, Dubai, Acman, Füceyre, Resü'l-Hayme, Şârika ve Ümmü'l-Kayveyn 'dir. Bu bölgelere kargo göndermek için size en doğru olan firmayı bulamazsanız çok pahalı ve yorucu olacaktır. Iclogi'den bu konuda arayarak veya mail atarak bilgi alabilir ve ürün göndermeye başlayabilirsiniz.

Katar'a Kargo Gönderme

Katar jeopolitik konumu ve petrole dayalı ekonomisi gereği çoğu üründe dışa bağımlı bir ülkedir. Hem siyasi ilişkilerimiz hem toplumlarımızın dostluğu sayesinde aramızdaki ticaret hacmi her geçen gün artmaktadır. Katar'a her gün ekspres veya ekonomik gönderim seçeneklerimiz ile mallarınızın teslimatını güvenle gerçekleştiriyoruz. Size de iclogi kalitesini yaşamak kalıyor. Katar kargolarınızı ekonomik fiyat avantajıyla göndermek için hemen iclogi'yi arayın.

Türkiye'den Dubai'ye Kargo Gönderme

Dubai'ye her geçen gün ihracat miktarları artmakta ve Dubai'ye nasıl güvenli ve ucuza kargo gönderileceği merak konusu oldu. Dubai'ye iclogi ile kargolarınızı uluslararası hava kargo ile gönderebilir ve güvenli teslimat deneyimini iclogi farkıyla yaşayabilirsiniz. İstanbul'dan haftada bir kaç kere yapılan Dubai ekspres uçuşları ile Dubai'ye paket göndermek ve ihracat yapmak çok kolay. Üstelik Dubai'ye hızlı ihracatta (ETGB) hem bireysel göndericiler hem de kurumsal satıcılar gönderim yapabilirler.

Kuveyt'e Yurtdışı Kargo Gönderimi

Türkiye'den Kuveyt'e sattığınız ürünlerinizi iclogi ile ekspres gönderebilir iclogi ile sorunsuz bir uluslararası kargo deneyimi yaşarsınız. Kuveyt körfez ülkeri arasında yer aldığı için haliyle güçlü bir ekonomiye sahip olduğundan dolayı e-ticaret sektörünün ilgisini de son zamanlarda üzerine çekmiştir. Türkiye'den özellikle tekstil ürünleri başta olmak üzere pek çok ürün çeşidi iharacı söz konusudur. Kuveyt'e kargo göndermek için bizi arayabilir ve paketlerinizi güvenle taşıtabilirsiniz.

Suudi Arabistan Kargo Gönderim Servisi

Ülkemizden Suudi Arabistan'a yurtdışı kargo gönderimi için iclogi ortadoğu kargo servisini kullanarak uygun maliyetlerle gerçekleştirebilir ve sorunuz ve güvenli teslimat deneyiminin tadına varabilirsiniz. Iclogi ile Suudi Arabistan özelinde ekstra uygun fiyat avantajı ve ekspres gönderim imkanı ile gönderilerinizi ucuz fiyatlarla uçakla ekspres kurye servisimiz ile gönderebilirsiniz.

0%